Реферальна програма Portmone.com

Як заробити гроші онлайн разом із сервісом Portmone.com

В інтернеті можна знайти сотні тисяч статей з порадами про те, як заробити гроші в інтернеті без вкладень, але більшість із них не становлять жодної реальної цінності, порушують норми моралі або є протизаконними. Проте реальні та законні способи невеликого заробітку онлайн без вкладень існують. Саме про них ми й розповідатимемо на нашому сайті. Цікаво? Тоді поїхали.

Зміст:

 1. Portmone.com: що це за “звір”
 2. Як заробити гроші онлайн з Портмоне
 3. Що потрібно робити
 4. Як вивести гроші з Portmone
 5. Замість висновку

Portmone.com: що це за “звір”

Portmone.com — платіжний інтернет-сервіс, заснований в далекому 2002 році, що по сьогоднішній день займає лідируючі позиції на ринку електронних платежів України. Це перша компанія на українському ринку, що пройшла міжнародний аудит безпеки за стандартом PCI DSS. На сьогоднішній день сервіс дозволяє:

 • поповнювати мобільний телефон;
 • оплачувати комунальні платежі;
 • платити за інтернет, телефонію та телебачення;
 • пересилати гроші з картки на картку (в т.ч. та з-за кордону);
 • поповнювати транспортні картки;
 • платити за навчання та охорону;
 • купувати автоцивілку, Зелену карту та квитки на різні види транспорту;
 • вносити платежі до бюджету.

Також компанія надає послуги для бізнес-користувачів, допомагаючи збільшити кількість клієнтів та організувати прийом платежів в інтернеті.

Як заробити гроші онлайн з Портмоне

Наприкінці 2021 року компанія запустила реферальну програму, суть якої можна описати кількома словами: “Приведи друга — отримай гроші”. Спочатку кошти можна було використовувати виключно як внутрішню валюту для оплати комісії під час здійснення платежів та оплати тарифу “Місяць”, але з березня 2023 року можливості використання коштів було розширено. Тепер гроші з бонусного рахунку можна використовувати для поповнення мобільного, але компанія повідомляє, що вже працює над можливістю їх виведення на банківську картку (будемо чекати і вірити, що цей функціонал все ж реалізують). Але навіть зараз, акція приведи друга — це гарна можливість зекономити гроші на оплаті мобільного зв’язку. До того ж, всі нові користувачі зможуть протягом 30 днів сплачувати рахунки без комісії.

Що потрібно робити?

Щоб розпочати свій онлайн заробіток без вкладень із Portmone необхідно виконати кілька дій:

 1. Зареєструватися в системі, використовуючи це посилання.
 2. Увійти до особистого кабінету та натиснути  “Отримайте 50 грн”.
  Portmone.com
 3. Скопіювати своє унікальне реферальне посилання та відправити його друзям (також у кілька кліків можна поділитись посиланням у своїх соціальних мережах).
 4. Дочекатися, доки друг перейде за посиланням, зареєструється в системі та здійснить будь-яку оплату на суму не менше 100 грн (наприклад, без комісії можна поповнити свій мобільний телефон, вказаний при реєстрації, чи транспортну карту).
 5. Отримати гроші на свій бонусний рахунок.

Офіційні правила реферальної програми можна переглянути тут.

Крім цього, сервіс надає кешбек за покупки, який також повертається на ваш бонусний рахунок і в подальшому може бути виведений або використаний для оплати комісії або інших послуг сервісу. Інформацію про магазини з кешбеком можна знайти у розділі “Кешбек”.

Як вивести гроші з Portmone

Щоб вивести гроші на свій телефон потрібно:

 1. Увійти до особистого кабінету та перейти до розділу “Бонуси та промокоди”.
 2. На сторінці, що відкрилася, натиснути кнопку “Вивести кошти”.
  Portmone.com 2
 3. Вказати суму виведення, номер телефону, ПІБ та ІПН (необхідний для сплати податків) та натиснути “Продовжити”.
  Portmone.com 3
 4. Підтвердити виведення коштів.

Зверніть увагу, що максимальна сума виведення на місяць не перевищує 500 гривень.

Вивід коштів можливий лише на номер телефону, для якого створено шаблон у розділі “Шаблони”. Шаблон вашого номера створюється автоматично після реєстрації в системі. Якщо вам потрібно поповнити інший номер, просто створіть новий шаблон. Для цього:

 • перейдіть до розділу “Шаблони”;
 • натисніть “Створити шаблон”;
 • перейдіть до розділу “Мобільний зв’язок”, оберіть потрібного оператора та додайте необхідний номер

При виведенні коштів стягується податок у розмірі 19,5% (ПДФО + військовий збір), що також варто враховувати під час виведення.

Замість висновку

Описаний спосіб дозволяє трохи заробити в інтернеті в Україні, причому це не забере багато часу та сил. Розраховувати на золоті гори не доводиться, але потенційного доходу цілком достатньо для оплати мобільного рахунку для себе і як мінімум ще однієї людини.

Далі ми продовжимо шукати способи як швидко заробити гроші онлайн і обов’язково розповімо вам про них, тому слідкуйте за майбутніми публікаціями. Також нагадуємо, що за допомогою нашого сервісу ви можете швидко та легко підібрати кредит чи кредитну картку.