Переваги і недоліки онлайн кредитів

Недоліки і переваги онлайн кредитів на карту

Починаючи з 2014 року в Україні почали стрімко з’являтися мікрофінансові організації (МФО), які запропонували позичальникам максимально простий і швидкий спосіб отримання грошей через інтернет. З тих пір фінансові компанії активно розвиваються і нарощують об’єми кредитування. Посудіть самі, за 9 місяців 2021 року в Україні було видано швидких кредитів на картку на суму 49 млрд грн, що на 261 млн більше, ніж за весь 2020 рік. 

Динаміка видачі мікрокредитів

Вражає? Ще й як! Саме тому ми вирішили розібратись у всіх перевагах і недоліках мікрокредитування, у порівнянні з класичними банківськими кредитами. І несподівано для всіх почнемо з мінусів мікропозик.

Недоліки онлайн кредитів

Як і у будь-якого виду кредитування, швидкі кредити онлайн на карту мають ряд недоліків:

 • Висока процентна ставка.
  Вважаємо, це головний недолік мікрокредитів. Навіть, якщо взяти кредит під 1,5% в день, то річна відсоткова ставка складе 547,5%. А, наприклад, Банк Львів готовий надавати кредити готівкою під 64-93,2% річних, що більше ніж 5 разів менше. Але тут же потрібно відзначити, що мікрокредити мають зовсім інше призначення — зазвичай їх беруть на короткий термін для вирішення екстрених питань або щоб перехопити гроші до зарплати. Якщо дивитись з цієї точки зору, то мікрокредити мають право на існування.  
 • Невеликий термін кредитування.
  Спірний пункт, оскільки, як ми вже зрозуміли, суть швидких онлайн кредитів і полягає в тому, що їх беруть на короткий термін. Але ми повинні відзначити, що в порівнянні з банківськими кредитами, мікропозики надаються на значно коротші терміни.
 • Можливість оформлення тільки одного кредиту в одній МФО.
  Якщо ви оформили вигідну позику в фінансовій компанії, то взяти ще одну зможете тільки після того, як погасите першу. Звичайно, можна звернутись за онлайн кредитом на картку в іншу МФО, але умови кредитування там можуть бути менш вигідними. 
 • Для отримання онлайн кредиту потрібна банківська картка.
  Ви не зможете оформити онлайн кредит, якщо у вас немає банківської картки. Згодні, таких людей наразі вкрай мало, але вони є. Допомогти в цій ситуації можуть віртуальні дебетові картки, які можна оформити на нашому сайті.

Переваги швидких онлайн кредитів

А тепер поговоримо про фактори, які спонукають людей користуватись терміновими онлайн кредитами:

 • Простий процес подачі заявки.
  Щоб отримати кредит, позичальнику достатньо зареєструватись на сайті МФО, заповнити анкету і вказати банківську картку для зарахування грошових коштів. Весь процес займає не більше 10-15 хвилин, що помітно швидше ніж оформити банківський кредит.
 • Висока швидкість прийняття рішень і виплати коштів.
  Цей параметр вкрай важливий для тих, кому потрібні гроші терміново. Більшість представлених в Україні мікрофінансових організацій мають автоматизовану систему прийняття рішень, що дозволяє отримати відповідь протягом 5 хв після подачі заявки на розгляд. Після погодження позики, виплата коштів на карту відбувається протягом 10-15 хвилин (в деяких випадках на це може знадобитись трохи більше часу).
 • Високий відсоток погодження.
  МФО заявляють, що кредити отримує до 95% людей, які звернулися за фінансовою допомогою, а деякі взагалі обіцяють надавати кредити без відмови. І в більшості випадків це дійсно так, але варто розуміти, що саме це являється причиною таких високий процентних ставок. Тут працює просте правило — чим більші ризики неповернення коштів, тим вища відсоткова ставка.
 • Мінімум документів для оформлення.
  Це справжній подарунок для тих, хто хоч раз проходив “9 кіл пекла” при оформленні банківського кредиту, особливо якщо позичається якась суттєва сумма. Щоб отримати гроші в МФО достатньо мати паспорт (або ID-карту), ІПН, мобільний телефон і банківську карту. Причому вам достатньо просто вказати їх реквізити при заповненні анкеті.
 • Можливість оформлення позики в режимі 24/7.
  Деякі фінансові компанії працюють цілодобово, що дозволяє вирішувати фінансові проблеми у будь-який час доби.
 • Програми лояльності і можливість взяти кредит під 0 відсотків.
  90% МФО мають спеціальні програми лояльності, що дозволяють збільшувати знижку на новий кредит з кожною оформленою позикою. Крім того, кредитні організації дозволяють новим клієнтам отримати перший займ під 0 відсотків.

Ну і не потрібно забувати, що для оформлення інтернет кредиту не потрібно виходити з дому, та і взагалі це можна зробити з будь-якої точки України. Єдина умова — наявність доступу до інтернету.

Як оформити онлайн кредит через Фінансовий гід

Користувачі нашого сайту мають змогу швидко підібрати і оформити миттєвий кредит онлайн. Для цього потрібно лише:

 1. Обрати МФО з найбільш цікавими умовами кредитування і натиснути “Оформити”.
 2. Зареєструватись або увійти в особистий кабінет фінансової компанії, на сайт якої ви будете перенаправлені нашим сервісом автоматично.
 3. Заповнити анкету, вказати суму та термін позики, а також вказати картку для зарахування коштів
 4. Відправити анкету на перевірку.
 5. Після отримання позитивної відповіді, потрібно ознайомитись і погодитись з умовами надання позики.
 6. Отримати гроші на картку.

Крім того наш сайт дозволяє підібрати і оформити кредитку або дебетову картку, а також ознайомитись з актуальними промокодами на кредит, що дозволять позичити гроші на більш вигідних умовах.