Онлайн кредит в Avans Credit

Детальна інформація про компанію, умови видачі та погашення онлайн позики


Щоб збільшити шанс отримання кредиту, подавайте заявку мінімум в декілька фінансових компаній. Повний список кредитних пропозицій можна знайти тут

Avans Credit кредит
Без довідок та поручителів
Тільки паспорт (ID картка) та ІПН
Рішення протягом 15 хв
Можливість подати заявку по телефону
Юридична особа:ТОВ «Аванс Кредит»
Ліцензія:ФК №В0000448 від 02.12.2021
Адреса:01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15А
Контакти:тел: 0 800 20 25 20
email: [email protected]
Мінімальна APR:3,65%
Максимальна APR:693,5%
Термін:до 360 днів
Приклад розрахунку:1000 грн на 90 днів, комісія 1710 грн, загальні витрати 2710 грн (APR 693,5%)

Avans Credit — сервіс зручного онлайн кредитування, що допомагає українцям отримати фінансову допомогу тоді, коли вони цього потребують. Компанія активно використовує сучасні технології, що дозволяють надавати кредити в максимально короткий термін, а також гарантувати високий відсоток погодження заявок.
Щоб отримати позику потрібно увійти в Avans Credit особистий кабінет, вказати бажаний термін і суму кредиту, заповнити коротку анкету і відправити заявку на перевірку. У разі позитивної відповіді потрібно лише погодитись з умовами надання кредиту і отримати гроші на свою банківську картку.

Зміст:

 1. Умови надання кредитів в Аванс Кредит
 2. Приклад розрахунку
 3. Хто може оформити кредит в Avans Credit
 4. Що потрібно, щоб Аванс Кредит оформити кредит
 5. Як подати заявку на Avans Credit онлайн
 6. Як повернути кредит в Avans Credit
 7. У яких випадках можуть відмовити у видачі кредиту
 8. Avans Credit промокоди та акції
 9. Чи можна оформити пролонгацію
 10. Наслідки несплати кредиту

Умови надання кредитів в Аванс Кредит

Якщо ви звертаєтесь в Аванс Кредит вперше, то можете отримати першу позику на сумму до 15000 грн на пільгових умовах — під 0,1% в день. При повторному зверненні позики надаються під 1,99% на день, а максимально можлива суми позики зростає до 20000 грн. Термін кредитування — до 360 днів, з обов’язковою сплатою відсотків кожні 5, 10, 15, 20 чи 25 днів на вибір.
Подати заявку на кредит можна з будь-якого міста України, крім окупованих територій та міст, де ведуться активні бойові дії. Заповнити заявку можна як онлайн, так і по телефону. 

Приклад розрахунку

При оформленні 1000 грн на 61 день під 1,99% кінцева сума до сплати складе 2213,9 грн, де 1213,9 грн — відсотки за користування кредитними коштами. А якщо ви позичаєте аналогічну суму але на пільгових умовах (під 0,1%), то сума відсотків складе всього 61 грн.

Хто може оформити кредит в Avans Credit

Стати клієнтом компанії Аванс Кредит може кожен, хто відповідає таким умовам:

 • має українське громадянство;
 • проживає на території України;
 • вік від 18 до 70 років;
 • має постійне джерело доходу.

Щоб Avans Credit оформити позику не обов’язково бути офіційно працевлаштованим. Головна умова — наявного доходу має бути достатньо для виконання фінансових зобов’язань. Додатково відмітимо, що компанія охоче співпрацює також з студентами, пенсіонерами, а також людьми, що отримують соціальні виплати.

Що потрібно, щоб Аванс Кредит оформити кредит

Для отримання позики позичальнику достатньо мати:

 • паспорт громадянина України або ID карту;
 • ідентифікаційний код (РНОКПП);
 • мобільний телефон;
 • email;
 • банківську картку, видану на ім’я позичальника.

Надавати довідку про доходи чи поручителів не потрібно. Однак, за бажанням, позичальник може надати додаткову інформацію про себе (наприклад, водійське посвідчення чи виписку з банківського рахунку), що підвищить шанси на погодження заявки.

Як подати заявку на Avans Credit онлайн

Використовуючи наш сайт, ви можете швидко та зручно ознайомитись з умовами надання позики та Avans Credit оформити кредит. Для цього потрібно виконати декілька дій:

 1. Знайти компанію “Аванс Кредит” серед запропонованих МФО та натиснути “Оформити”.
 2. Після того, як система перенаправить вас на сторінку фінансової компанії, потрібно виконати Аванс Кредит вхід в особистий кабінет або зареєструватися.
 3. Обрати бажану суму, термін кредиту та заповнити анкетні дані.
 4. Додати банківську картку для зарахування коштів і відправити анкету на розгляд.
 5. Далі залишиться дочекатись рішення, погодитись з умовами надання позики і отримати гроші на картку.

Весь процес займає не більше 15 хвилин, що дозволяє максимально оперативно вирішувати фінансові питання.

Як повернути кредит в Avans Credit

Для зручності клієнтів, МФО пропонує декілька способів погашення позики:

 • через Аванс кредит сайт — для цього потрібно виконати Avans Credit вхід в особистий кабінет, вказати суму до сплати і натиснути “Оплатити”;
 • через касу банку — потрібно лише надати реквізити фінансової компанії;
 • через онлайн платіжні сервіси (наприклад, Portmone.com.ua);
 • через офлайн термінали (наприклад City24);
 • через мобільний додаток або інтернет-банкінг вашого банку.

Вносити оплату рекомендується мінімум за 1-2 дні до дати погашення, що прописана в кредитному договорі. В іншому випадку гроші можуть не встигнути надійти на рахунок кредитора і вам буде виставлена прострочка.

У яких випадках можуть відмовити у видачі кредиту

Небанківські кредитні організації гарантують високий відсоток погодження заявок, який в деяких компаніях може досягати 95%. Однак, є ситуації, коли у видачі кредиту буде відмовлено. Ось деякі з них:

 • документи позичальника знаходяться в списках викрадених, загублених чи не є дійсними (наприклад, без фото у 25 чи 45 років);
 • вік позичальника не відповідає умовам надання кредиту;
 • в анкеті вказана недостовірна інформація;
 • на момент звернення людина вже має активний кредит в Аванс Кредит;
 • позичальник має поточні прострочення в інших фінансових установах;
 • рівень доходів не дозволяє обслуговувати кредит.

У разі отримання відмови потрібно перевірити анкету на наявність помилок і, якщо вони є, можна внести правки та спробувати направити заявку повторно. Якщо помилок немає чи ви отримали повторну відмову — наступну заявку рекомендовано відправляти не раніше, ніж через 2-3 тижні. При цьому рекомендується перевірити кредитну історія на наявність прострочень чи помилок.

Avans Credit промокоди та акції

Як і більшість інших МФО, сервіс дозволяє Аванс Кредит оформити онлайн із суттєвою знижкою. Для цього при оформленні позики необхідно вказати спеціальний Аванс Кредит промокод і ви автоматично отримаєте знижку, що може досягати 50% і більше. Отримати промокод можна як у вигляді персональної пропозиції, так і на офіційній сторінці компанії в Instagram. Але найзручніший спосіб дізнатись актуальні промокоди — скористатись розділом “Промокоди на кредити” на нашому сайті.
Крім того, Кредит Аванс періодично проводить різні розіграші та акції, що дозволяють не тільки скористатись послугами компанії зі знижкою, а й отримати цінні подарунки.

Чи можна оформити пролонгацію

В Avans Credit оформити пролонгацію позики неможливо, оскільки вона надається терміном на 360 днів. Щоб уникнути прострочень по кредиту, потрібно просто сплатити відсотки, що були нараховані за фактичну кількість днів користування грошима.

Наслідки несплати кредиту

Якщо ви оформили Avans позику, але вирішили не платити по кредиту — компанія буде змушена нарахувати штраф, який буде нараховуватись за кожен день прострочки. Якщо ви — злісний неплатник, кредитор може:

 • подати позов до суду і стягнути заборгованість в судовому порядку;
 • уступити право вимоги боргу третім особам чи компаніям.

Крім того, компанія зобов’язана передавати інформацію про позичальників в БКІ, що, у разі несплати кредиту, негативно вплине на кредитний рейтинг позичальника і може унеможливити отримання нових позик в майбутньому. Більш детально про кредитну історію та кредитний рейтинг ми говорили у цьому матеріалі. Якщо у вас виникли тимчасові фінансові складності, подзвоніть на Аванс кредит гарячу лінію і поясніть ситуацію — з великою вірогідністю компанія піде вам на зустріч і запропонує варіанти виходу з ситуації, що склалася. Саме тому перед оформленням позики необхідно тверезо оцінити свої фінансові можливості, в іншому випадку є ризик тільки погіршити своє фінансове положення.

Використовуючи наш сервіс, ви можете не тільки оформити онлайн кредит, а й дебетову чи кредитну картку, взяти гроші на розвиток бізнесу чи кредит на навчання. При цьому вам не доведеться самостійно шукати умови надання позики, що заощадить ваш час та сили.