Прозорі умови кредитування
Тільки паспорт (ID картка) та ІПН
Рішення протягом 7 хв
Можливість пролонгації
Юридична особа:ТОВ «ІНВЕСТРУМ»
Ліцензія:ФК №1107 від 03.10.2018
Адреса:04071, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72
Контакти:тел: 0 800-352-706
email: [email protected]
Мінімальна APR:3,65%
Максимальна APR:912,5%
Термін:від 61 до 180 днів
Приклад розрахунку:1000 грн на 3 місяці, комісія 2250 грн, загальні витрати 3250 грн (APR 912,5%)

ZeCredit — українська фінансова компанія, що надає українцям послуги швидкого онлайн-кредитування. Сервіс працює в режимі 24/7 без вихідних та перерв на обід, що дозволяє будь-якої миті подати заявку на онлайн кредит.

Для отримання коштів необхідно увійти в Зе Кредит особистий кабінет, вказати суму та термін кредитування, заповнити коротку анкету та надіслати її на розгляд. Після схвалення заявки залишиться лише отримати гроші на свою банківську картку та почати ними користуватися.

Зміст:

  1. Умови видачі кредитів в ЗеКредит
  2. Приклад розрахунку
  3. Хто може оформити позику у ZeCredit
  4. Як подати заявку ZeCredit онлайн
  5. Як повернути гроші
  6. Як продовжити термін дії договору
  7. ZeCredit промокоди та акції
  8. Що буде, якщо не платити кредит

Умови видачі кредитів в ЗеКредит

МФО надає свої послуги в інтернеті, завдяки чому в ЗеКредит оформити кредит можна з будь-якого міста України, причому для цього навіть не доведеться виходити з дому. Нові користувачі сервісу можуть отримати гроші лише під 0,01% на день. Стандартна ставка кредитування становить 2,5% на день, причому як у першому, так і в другому випадку максимальна сума позики не може перевищувати 15000 грн. Термін, на який можна оформити позику — до 180 днів.

Приклад розрахунку

Перший кредитПовторний кредит
При оформленні 1000 грн. під 0,01%/день на 3 міс., потрібно буде повернути 1009 грн., де 9 грн. — відсотки за кредитом.При оформленні 1000 грн. під 2,5%/день на 3 міс., потрібно буде повернути 3250 грн., де 2250 грн. — відсотки за кредитом.

МФО не стягує додаткову плату за видачу кредитних коштів, але ваш банк може стягувати комісію за поповнення рахунку (наприклад, при отриманні коштів на картку для виплат від ПриватБанку комісія складе 0,5% від суми зарахування).

Хто може оформити позику у ZeCredit

Стати клієнтом фінансової організації може будь-який бажаючий, що відповідає таким вимогам:

  • громадянин України (має діючий паспорт (ID-карту) та ІПН);
  • вік від 18 до 70 років;
  • має діючий мобільний номер та email;
  • отримує стабільний прибуток.

Отримати ZeCredit на карту можуть не лише офіційно, а й неофіційно працевлаштовані особи, а також студенти та пенсіонери. Єдина умова — наявного доходу має бути достатньо для покриття фінансових зобов’язань.

Як подати заявку ZeCredit онлайн

Користувачі нашого сервісу можуть швидко перейти на сайт кредитної організації Зе Кредит та подати заявку на оформлення позики. Для цього потрібно:

  1. Знайти компанію “ZeCredit” та натиснути кнопку “Оформити”.
  2. Сервіс самостійно перенаправить вас на сайт фінансової організації, де треба буде зареєструватися або авторизуватися в особистому кабінеті.
  3. Ввести потрібну суму та термін позики, після чого заповнити невелику анкету.
  4. Надіслати заявку на розгляд та отримати гроші на свою карту, якщо ZeCredit кредит буде схвалено.

При першому зверненні час розгляду заявки становить до 15 хвилин, а при повторному — до 5 хвилин. Це пов’язано з тим, що при повторному зверненні позичальнику не потрібно повторно вводити свої персональні дані, достатньо лише вказати суму і обрати термін позики.

Також ЗеКредит дозволяє подати заявку на кредит телефоном. Для цього необхідно зателефонувати до гарячої лінії сервісу по номеру 0(800)-352-706, після чого фахівці компанії допоможуть оформити заявку в телефонному режимі.

Як повернути гроші

Щоб погасити оформлений кредит, можна скористатися одним із способів:

  • Внести гроші з банківської картки.

Для цього потрібно виконати ZeCredit вхід до особистого кабінету, вказати суму погашення та натиснути кнопку “Сплатити”. Кошти будуть автоматично списані з картки, яка була закріплена за вашим профілем.

  • Сплатити через касу банку.

Для цього можна звернутися до каси будь-якого українського банку та здійснити оплату за реквізитами ЗеКредит (ЄДРПОУ 42201361), у призначенні платежу вказавши свої ПІБ та ІПН.

  • Через термінали ПриватБанку, EasyPay, iBox та City24.

Знайдіть найближчий термінал та внесіть необхідну суму для погашення чи продовження позики. Обов’язково забирайте квитанцію про оплату.

  • Через онлайн-сервіси Portmone.com та EasyPay.

Здійснити платіж можна як з комп’ютера, так і з мобільного додатка платіжного сервісу. При оплаті послуг через Portmone можна отримати кешбек, який надалі можна використовувати для оплати послуг та комісії під час використання сервісу.

Зверніть увагу, що вносити кошти необхідно щонайменше за 1-3 дні до фактичної дати погашення позики. Це необхідно, щоб кошти встигли зарахуватись на рахунок фінансової компанії і вам не був виставлений штраф за прострочення платежу.

Як продовжити термін дії договору

Клієнти Ze Credit мають можливість оформити відстрочку погашення позики. Для цього необхідно увійти в особистий кабінет на сайті zecredit.com.ua, обрати період, на який потрібно відстрочити платіж (доступна відстрочка на строк від 7 до 60 днів) та проплатити необхідну для цього суму. Також це можна зробити через онлайн-сервіс EasyPay та їх термінали самообслуговування.

ZeCredit промокоди та акції

Постійні користувачі сервісу можуть позичити гроші зі знижкою. Для цього при оформленні позики необхідно ввести Зекредит промокод, який можна знайти у нас на сайті в розділі “Промокоди на кредити” або отримати в індивідуальному порядку безпосередньо від кредитної організації.

Також МФО регулярно проводить різноманітні акції та розіграші, що дозволяють виграти цінні призи.

Що буде, якщо не платити кредит

Якщо позичальник не погашає кредит, а також не активує послугу продовження позики, починаючи з першого дня наявності прострочення, процентна ставка за кредитом становить 3,2% на день незалежно від того, на яких умовах спочатку надавали позику. Якщо користувач продовжує ігнорувати вимоги кредитної організації повернути борг, вона може:

  • уступити право вимоги боргу третім особам;
  • звернутися до суду для стягнення заборгованості у судовому порядку.

Також МФО може передати інформацію про проблемного позичальника в Бюро кредитних історій, що негативно вплине на його кредитний рейтинг та ускладнить отримання нових позик у майбутньому.