Онлайн кредит в Treba Credit

Детальна інформація про компанію, умови видачі та погашення онлайн позики


Щоб збільшити шанс отримання кредиту, подавайте заявку мінімум в декілька фінансових компаній. Повний список кредитних пропозицій можна знайти тут

Treba Credit
Кредити 24/7
Тільки паспорт (ID картка) та ІПН
Термін — до 360 днів
Рішення протягом 5 хвилин
Юридична особа:ТОВ «МАКС КРЕДИТ»
Ліцензія:ФК №В0000289 від 08.07.2021
Адреса:03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, 86Е
Контакти:тел: 0 800 310 422
email: [email protected]
Мінімальна APR:3,65%
Максимальна APR:901,55%
Термін:до 360 днів
Приклад розрахунку:1000 грн на 3 міс, комісія 2223 грн, загальні витрати 3223 грн (APR 901,55%)

Treba.Credit (Треба Кредит) — український сервіс онлайн-кредитування. Мета компанії — надання швидкої та доступної фінансової допомоги населенню України.
Щоб скористатися послугами сервісу, достатньо мати доступ до мережі інтернет і банківську картку. Для подачі заявки на онлайн кредит необхідно зареєструватися в системі або виконати Треба Кредит вхід в особистий кабінет, вказати параметри позики і відправити анкету на перевірку. У разі погодження заявки, залишиться тільки підписати договір кредитування за допомогою вводу унікального коду, що буде надіслано на ваш мобільний, та дочекатися зарахування грошей на карту.

Зміст:

 1. На яких умовах надаються кредити в Treba.Credit
 2. Приклад розрахунку
 3. Хто може взяти Treba.Credit кредит
 4. Які документи необхідні позичальнику
 5. Як подати заявку на кредит Treba Credit онлайн
 6. Доступні способи погашення позики
 7. Чи можуть відмовити в кредиті
 8. Що буде, якщо не платити Treba Credit кредит
 9. Treba Credit промокоди та акції

На яких умовах надаються кредити в Treba.Credit

Позичальники, що планують скористатися послугами Треба.Кредит, можуть оформити до 10000 грн при першому зверненні і до 15000 грн — при повторному. Максимальний термін кредитування — 360 днів, при цьому позичальнику потрібно буде вносити платежі кожні 15 днів.
Перша онлайн позика надається зі знижкою лише під 0,01%, а наступні — під 2,47%, але позичальник завжди може використати Treba Credit промокод і отримати знижену відсоткову ставку.

Приклад розрахунку

Якщо ви берете онлайн кредит в Treba Credit на суму 2000 грн терміном 1 місяць на стандартних умовах (під 2,47% в день), тоді в кінці терміну доведеться повернути 3682 грн. Де, 1482 грн — відсотки за користування запозиченими коштами, 200 грн — разова комісія за надання позики.

Хто може взяти Treba.Credit кредит

Оформити позику від Треба.Кредит може будь-яка особа, що відповідає вимогам:

 • вік від 18 до 70 років;
 • має громадянство України;
 • має зареєстроване місце проживання;
 • отримує постійний дохід.

Взяти кредит можуть люди як з офіційним, так і без офіційного працевлаштування, а також студенти і пенсіонери, при умові що розмір наявного доходу достатній для виконання фінансових зобов’язань.

Які документи необхідні позичальнику

Щоб подати заявку на кредит, позичальник повинен мати:

 • паспорт та ідентифікаційний код;
 • мобільний телефон та email;
 • банківську картку (має належати саме позичальнику).

Звертаємо увагу, що надання додаткових документів не обов’язкове, але позичальник може надати їх за власним бажанням.

Як подати заявку на кредит Treba Credit онлайн

Щоб оформити Треба Кредит онлайн, рекомендуємо скористатись сайтом “Фінансовий гід”. Для цього дотримуйтесь такого алгоритму:

 1. Знайдіть “Treba.Credit” серед доступних кредитних пропозицій і натисніть “Оформити”.
 2. Дочекайтеся поки буде відкрито сайт кредитної організації, де потрібно зареєструватися чи авторизуватися в Treba Credit особистий кабінет.
 3. Вкажіть інформацію щодо суми та терміну бажаного кредиту, після чого заповніть анкетні дані, вказавши там всю необхідну інформацію.
 4. Верифікуйте банківську картку та відправте заявку на розгляд.
 5. Після погодження кредиту, потрібно лише підписати договір (за допомогою спеціального коду, що буде відправлено на ваш мобільний та/або email) і дочекатись зарахування коштів на картку.

Час розгляду заявки в Treba Credit займає трохи більше 5 хвилин, а зарахування грошей відбувається миттєво, після чого вони одразу доступні до використання.

Доступні способи погашення позики

Внести платіж по кредиту в Треба.Кредит можна в один із способів:

 • через особистий кабінет на сайті МФО;
 • за допомогою терміналів самообслуговування;
 • через платіжні сервіси, такі як Portmone чи EasyPay;
 • за довільними реквізитами через касу чи мобільний застосунок свого банку.

Здійснювати оплату рекомендується за пару днів до дати погашення, яка прописана в кредитному договорі і яка відображається в особистому кабінеті. Це необхідно, щоб гроші встигли зарахуватися на рахунок кредитора і вам не було зараховано пропуск платежу.

Чи можуть відмовити в кредиті

Сервіс “Treba.Credit” висуває на порядок менше вимог до позичальників, ніж банківські установи. Це суттєво впливає на відсоток погодження заявок, який може досягати 90% і більше. Однак, є ситуації, коли в наданні кредиту точно буде відмовлено і ось основні із них:

 • анкета позичальника містить недостовірну інформацію;
 • картка, що вказана для зарахування коштів, належить третій особі;
 • документи позичальника знаходяться у списку викрадених, втрачених, або є простроченими;
 • позичальник має низький кредитний рейтинг та погану кредитну історію;
 • розмір доходу недостатній для оплати кредиту;
 • вік позичальника не задовольняє вимогам МФО.

Також акцентуємо увагу на тому, що ви можете мати лише один активний кредит в “Треба Кредит”. Тому, якщо подати заявку на нову позику, не погасивши попередню позику, в наданні кредиту буде відмовлено.

Що буде, якщо не платити Treba Credit кредит

У разі несплати кредиту до позичальника будуть застосовані штрафні санкції, з розмірами яких можна ознайомитись в кредитному договорі чи уточнити, подзвонивши на гарячу лінію фінансової організації.
Якщо позичальник продовжуватиме не сплачувати кредит, тоді МФО може:

 • направити позов до суду і стягнути борг примусово (при цьому позичальнику можуть заблокувати банківські рахунки і накласти арешт на майно);
 • продати борг третім особам (наприклад, спеціалізованим колекторським агентствам).

Більше того, кредитор зобов’язаний передати інформацію про недобросовісного позичальника в БКІ (бюро кредитних історій), що матиме вкрай негативний вплив на його кредитний рейтинг, а значить, в майбутньому буде вкрай важко оформити нову позику.

Treba Credit промокоди та акції

Мікрофінансова організація дозволяє використовувати Treba.Credit промокоди, що дозволяють отримати знижку на кредит. Отримати промокод можна як в індивідуальній СМС-розсилці від МФО, так і скориставшись сайтом “Фінансовий гід”, перейшовши на сторінку “Промокоди на кредити”.
Крім того компанія часто проводить різноманітні акції та розіграші, що дозволяють отримати позику на спеціальних умовах та виграти різноманітні призи.

Користуючись сайтом “Фінансовий гід”, ви може не лише взяти онлайн позику, а й оформити кредитну картку, кредит для пенсіонерів та інших категорій населення.