Онлайн кредит у Швидко Гроші

Детальна інформація про компанію, умови видачі та погашення онлайн позики


Щоб збільшити шанс отримання кредиту, подавайте заявку мінімум в декілька фінансових компаній. Повний список кредитних пропозицій можна знайти тут

Швидке видача грошей
Тільки паспорт (ID картка) та ІПН
Можливість пролонгації
Велика мережа офлайн відділень
Юридична особа:ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР»
Ліцензія:ІК №78 від 28.04.2011
Адреса:01032, м. Київ,  вул. Саксаганського, 133 А
Контакти:тел: 0-800-20-10-50
email: [email protected]
Мінімальна APR:3,65%
Максимальна APR:1095%
Термін:від 61 до 140 днів
Приклад розрахунку:1000 грн на 3 місяці, комісія 2700 грн, загальні витрати 3700 грн (APR 1095%)

Швидко Гроші — один із лідерів ринку онлайн кредитування в Україні. Компанія прагне допомагати людям, яким терміново потрібні гроші. Клієнти компанії можуть швидко оформити онлайн кредит без застави, довідок про доходи та поручителів. Все, що для цього буде потрібно — мобільний телефон, комп’ютер і до 20 хвилин вільного часу.

Щоб отримати онлайн позику, потрібно зареєструватися або увійти в Швидко Гроші особистий кабінет, вказати суму та термін позики, заповнити анкету та надіслати її на розгляд. У разі позитивного рішення залишиться лише отримати гроші на свою платіжну картку. Також можливе оформлення кредиту готівкою безпосередньо у відділеннях фінансової організації.

Зміст:

 1. Умови надання позик в Швидко Гроші
 2. Приклад розрахунку вартості кредиту
 3. Хто може отримати кредит в Швидко роші на картку
 4. Як оформити онлайн кредит Швидко Гроші
 5. Як сплатити кредит Швидко Гроші
 6. Чи можна продовжити період користування позикою
 7. Швидко Гроші промокоди та акції
 8. Що буде, якщо не платити кредит

Умови надання позик в Швидко Гроші

Фінансова компанія пропонує своїм клієнтам широкий вибір кредитних продуктів: “Гроші до зарплати”, “Гроші на виплат”, “Економ” і “Стандарт”. З їхньою допомогою можна позичити суму від 600 до 30000 грн на термін до 140 днів. Процентна ставка, залежно від обраного продукту та суми запозичення, може варіювати в межах 1,2-3% на день.
Нові клієнти Швидко Гроші можуть отримати гроші на максимально вигідних умовах — лише під 0,01% на день. Завдяки цьому позичальники отримують можливість користуватись позиковими коштами без будь-якого ризику для свого гаманця.

Приклад розрахунку вартості кредиту

Перший кредитПовторний кредит
При оформленні 1000 грн. на 61 день під 0,01% на день потрібно буде повернути 1006,1 грн, де 6,1 грн — комісія.При оформленні 1000 грн на 61 день під 2% на день потрібно буде повернути 2220 грн, де 1220 грн — комісія.

Хто може отримати кредит Швидко Гроші на картку

На відміну від банків, фінансові організації висувають значно менше вимог до позичальників і Швидко Гроші не стала винятком. Стати клієнтом компанії може кожен, хто відповідає таким вимогам:

 • має українське громадянство;
 • вік від 18 до 70 років;
 • має діючий паспорт або ID-картку, а також ІПН;
 • має постійний прибуток.

Для отримання позики не потрібно надавати довідку про доходи, контакти поручителів чи залишати заставу. Також не важливим є стаж роботи та джерело доходу — головне, щоб його було достатньо для обслуговування позики. При цьому отримати гроші можна на будь-які цілі, будь то ремонт побутової техніки, купівля ліків або перший внесок для отримання іншої позики.

Як оформити онлайн кредит Швидко Гроші

Найзручніший і найпростіший спосіб отримати кредит від Швидко Гроші — скористатися нашим сервісом. Для цього потрібно виконати лише кілька нескладних дій:

 1. У списку доступних фінансових компаній знайти “Швидко Гроші” та натиснути кнопку “Оформити“.
 2. Авторизуватися або увійти до особистого кабінету на сайті кредитора, куди вас автоматично перенаправить система.
 3. Обрати кредитний продукт, після чого вказати суму та термін кредитування.
 4. Заповнити та надіслати невелику анкету на розгляд.
 5. У разі схвалення позики, залишиться лише отримати гроші на картку чи готівкою у найближчому відділенні фінансової організації.

Оформлення кредиту займає не більше 20 хвилин. Зарахування коштів на картку відбувається протягом кількох хвилин після підписання договору, після чого ними одразу можна користуватися.

Щоб оформити кредит готівкою, необхідно звернутися до найближчого відділення компанії, після чого подати заявку через співробітника і дочекатися її схвалення. Також сервіс дозволяє оформити позику у телефонному режимі. Для цього необхідно зателефонувати по номеру Швидко Гроші телефона: 0 (800) 20-10-50.

Як сплатити кредит Швидко Гроші

Для погашення позики клієнти Швидко Гроші можуть скористатися одним із способів:

 • звернутися до будь-якого фізичного відділення компанії;
 • внести кошти через касу чи інтернет-банкінг будь-якого українського банку;
 • погасити кредит за допомогою картки Visa чи Mastercard на сайті sgroshi.com.ua.
 • здійснити платіж через онлайн-сервіс EasyPay.

Крім цього, внести кошти можна через платіжні термінали самообслуговування City24, iBox і EasyPay. Оплачувати кредит необхідно як мінімум за 2-3 дні до фактичної дати його погашення, інакше кошти можуть не встигнути надійти на рахунок кредитної організації і вам буде виставлений штраф за несвоєчасний платіж.

Чи можна продовжити період користування позикою

За бажанням користувачі можуть продовжити термін дії позики. Для цього достатньо сплатити відсотки за продовження, що можна зробити у найближчому відділенні компанії чи через особистий кабінет Швидко Гроші. Кількість таких пролонгацій не обмежена.

Швидко Гроші промокоди та акції

Організація регулярно проводить різноманітні розіграші, переможці яких мають змогу виграти цінні призи або отримати знижку на оформлення позики. Ознайомитись з діючими акціями можна на офіційній сторінці Швидко Гроші у Фейсбук та безпосередньо на сайті фінансової організації.

Що буде, якщо не платити кредит

Якщо у вас виникли фінансові труднощі, що не дозволяють погасити кредит в терміни, що обумовлені договором кредитування — скористайтеся послугою пролонгації. В іншому випадку кредитор може:

 • розпочати процес примусового стягнення заборгованості через суд;
 • поступитися правом вимоги третім особам;
 • передати інформацію про невиконання фінансових зобов’язань в Бюро кредитних історій, що негативно вплине не тільки на вашу кредитну історію, а й кредитний рейтинг, що ускладнить отримання нових позик у майбутньому.

Крім того, фінансова компанія має право нарахувати штраф, що становить 2% суми платежу за кожен день наявності прострочення. Тому перед оформленням кредиту тверезо оцініть свої фінансові можливості і якщо ви сумніваєтеся, що зможете погасити борг — позику краще не оформлювати.

У разі виникнення питань щодо умов та термінів отримання позики, їх можна задати зателефонувавши на гарячу лінію Швидко Гроші за телефоном 0-800-20-10-50.