Онлайн кредит в MyCredit

Детальна інформація про компанію, умови видачі та погашення онлайн позики


Щоб збільшити шанс отримання кредиту, подавайте заявку мінімум в декілька фінансових компаній. Повний список кредитних пропозицій можна знайти тут

Швидке прийняття рішення
Тільки паспорт (ID картка) та ІПН
Можливість пролонгації
Погодження 9 із 10 заявок
Знижки до 90% і подарунки
Юридична особа:ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ»
Ліцензія:ІК №146 від 20.10.2015
Адреса:01010, м.Київ, пл. Арсенальна, 1-Б
Контакти:тел: 0 800 214 111
email: [email protected]
Мінімальна APR:3,65%
Максимальна APR:912,5%
Термін:до 70 днів
Приклад розрахунку:1000 грн на 61 день під 2,5% в день, комісія 1525 грн, загальні витрати 2525 грн (APR 912,5%)

MyCredit (Майкредит) — онлайн сервіс, що надає моментальні кредити на будь-які потреби. Компанія постійно розвивається та вдосконалюється, щоб зробити отримання позик максимально простим та зрозумілим. Її головний принцип — чесність та відкритість, тому під час перевірки заявки на кредит у Майкредит не дзвонять близьким та колегам, а також гарантують максимальний захист персональних даних позичальника.

Щоб взяти кредит, потрібно увійти в MyCredit особистий кабінет, вибрати суму та термін, заповнити анкету та відправити її на розгляд. Після отримання позитивної відповіді залишиться лише погодитись з умовами кредитування та отримати гроші на картку.

Зміст:

 1. Умови видачі кредитів у MyCredit
 2. Приклад розрахунку
 3. Хто може стати клієнтом компанії
 4. Як взяти кредит у Майкредит онлайн
 5. Як підтвердити картку в MyCredit
 6. Як погасити кредит MyCredit
 7. Як продовжити кредит у Майкредит
 8. З яких причин можуть відмовити у позиці
 9. Майкредит промокоди та акції
 10. Наслідки несплати позики у MyCredit

Умови видачі кредитів у MyCredit

Клієнти, які вперше звернулися за кредитом в Майкредит Україна, можуть позичити від 500 до 12000 гривень під 0,01% на день. Максимальна сума позики для повторних користувачів становить 18 000 грн, які видаються під 2,5% на день. Максимальний термін кредитування — 70 днів.

Компанія дозволяє позичити гроші на будь-які цілі, будь то ремонт автомобіля, оплата лікування, оплата комунальних платежів або покупка товарів.

Приклад розрахунку

Перший кредитНаступні кредити
Оформлюючи 1000 грн. під 0,01% на 61 день, наприкінці терміну потрібно буде повернути 1006,1 грн., де відсотки за кредитом становитимуть 6,1 грн.Оформлюючи 1000 грн. під 2,5% на 61 день, наприкінці терміну потрібно буде повернути 2525 грн., де відсотки за кредитом становитимуть 1525 грн.

Фінансова організація не стягує додаткові комісії за відкриття та обслуговування позики.

Хто може стати клієнтом компанії

Щоб оформити кредит Майкредит позичальник повинен:

 • мати українське громадянство;
 • бути старше 18 років;
 • мати дійсний паспорт (ID картку) та ІПН;
 • бути зареєстрованим та постійно проживати на території України;
 • мати банківську картку та мобільний телефон.

Крім цього, необхідно, щоб позичальник мав стабільне джерело доходу. При цьому зовсім не важливо, як він працевлаштований — офіційно чи неофіційно. Більше того, фінансова компанія готова надавати кредити пенсіонерам та студентам.

Як взяти кредит у Майкредит онлайн

Подати заявку на кредит за допомогою нашого сервісу дуже просто. Для цього потрібно виконати низку дій:

 1. У списку фінансових компаній знайти “MyCredit” та натиснути “Оформити”. При натисканні на кнопку “Детальніше” можна ознайомитися з більш детальною інформацією про компанію та умови надання позик.
 2. Після того, як система перенаправить вас на сайт кредитної організації, необхідно зареєструватися або виконати вхід MyCredit в особистий кабінет.
 3. Ввести суму та термін, на який потрібно оформити позику, після чого заповнити невелику анкету, де надати дані про себе, та верифікувати картку.
 4. Надіслати заявку на розгляд та отримати гроші на картку, після того, як заявка буде схвалена.

Якщо ви новий клієнт, рішення по заявці буде надано протягом 10 хвилин. Рішення щодо повторних позичальників приймається в автоматичному режимі протягом 5 хвилин.

Як підтвердити картку в MyCredit

Виплата кредиту може бути здійснена на банківську картку будь-якого українського банку, яка видана на ваше ім’я. Для підтвердження картки потрібно ввести спеціальний код перевірки із СМС, який надійде на номер телефону, прив’язаний до вашої банківської картки. Процес верифікації займає не більше 2 хвилин, причому підтвердити карту можна навіть якщо карті нульовий баланс.

Як погасити кредит MyCredit

Оформлені в MyCredit кредити можна погасити одним із способів:

 • через термінали самообслуговування Приватбанку, City24, EasyPay та iBox;
 • в особистому кабінеті користувача на сайті mycredit.ua;
 • через касу чи інтернет-банкінг свого банку;
 • у відділенні Нової пошти.

Ми рекомендуємо використовувати онлайн погашення, тому що це гарантує швидке зарахування коштів. Сплачувати позику через термінали самообслуговування або касу банку рекомендується лише в тому випадку, якщо у вас тимчасово відсутній доступ до інтернету або на картці недостатньо коштів. При цьому проводити оплату потрібно щонайменше за 3 дні до дати погашення, зазначеної у кредитному договорі. Цей час потрібен, щоб платіж встиг поступити на рахунок кредитної організації і вам не було зараховано пропуск платежу.

Як продовжити кредит у Майкредит

Якщо у вас немає фінансової спроможності повністю погасити кредит у встановлений договором термін, можна скористатися послугою пролонгації. З її допомогою можна перенести дату погашення на певний термін без нарахування штрафів та зміни кредитної історії. Для цього необхідно сплатити відсотки за кількість днів, на які продовжується кредит.

Клієнти MyCredit, які оформили позику на стандартних умовах або зі знижкою до 40%, можуть продовжити термін дії договору на 7, 15 або 30 днів. При цьому можна заощадити до 20% на сплаті відсотків. Розмір знижки залежить від терміну, на який продовжується позика.

З яких причин можуть відмовити у позиці

MyCredit обіцяє, що позитивне рішення по заявці на кредит отримує 9 із 10 клієнтів. Тим не менш, у ряді випадків у наданні позики буде відмовлено, ось деякі з них:

 • при заповненні анкети були допущено грубі помилки або вказано неповну інформацію;
 • в анкеті представлені вигадані дані;
 • документи позичальника числяться загубленими чи вкраденими;
 • на момент подання заявки позичальник має відкритий кредит в Майкредит;
 • вік позичальника не відповідає вимогам кредитора;
 • через значні прострочення в інших фінансових установах;
 • вказана для отримання грошей картка не належить позичальнику.

У разі отримання негативної відповіді нову заявку рекомендується подавати не раніше, ніж через 7 днів після відмови.

Майкредит промокоди та акції

Компанія регулярно проводить різноманітні акції та розіграші, що дозволяють виграти цінні призи та подарунки. Більше того, клієнти компанії можуть отримати знижку на кредит, скориставшись спеціальним MyCredit промокодом, який можна отримати одним із способів:

 • знайти на офіційних сторінках Майкредит у Facebook та Instagram;
 • одержати в індивідуальній СМС або емейл-розсилці;
 • знайти на офіційному сайті фінансової організації.

Але найбільш простий і швидкий спосіб знайти всі актуальні промокоди — скористатися нашим сайтом, перейшовши в розділ “Промокоди на кредити“.

Наслідки несплати позики у MyCredit

Якщо позичальник не сплачує кредит, фінансова компанія має право нарахувати штраф і пеню за прострочення, точний розмір яких можна знайти безпосередньо у договорі кредитування або уточнити, зателефонувавши до служби підтримки (MyCredit контакти представлені у нас на сайті). Якщо клієнт продовжує ігнорувати вимоги щодо повернення боргу, кредитор може:

 • передати право вимоги заборгованості третім особам;
 • звернутися до суду та стягнути борг у судовому порядку.

Крім цього дані про неблагонадійного користувача будуть передані в Бюро кредитних історій, що негативно вплине на його кредитний рейтинг позичальника і ускладнить отримання нових позик у майбутньому.

Нагадуємо, що за допомогою нашего сервісу можна швидко та легко оформити кредит з поганою кредитною історією, а також підібрати та оформити кредитну картку.