Онлайн кредит в Miloan

Детальна інформація про компанію, умови видачі та погашення онлайн позики


Щоб збільшити шанс отримання кредиту, подавайте заявку мінімум в декілька фінансових компаній. Повний список кредитних пропозицій можна знайти тут

Швидке прийняття рішення
Тільки паспорт (ID картка) та ІПН
Можливість пролонгації
З поганою кредитною історією
Юридична особа:ТОВ «МІЛОАН»
Ліцензія:ІК №176 від 14.07.2016
Адреса:04107, м. Київ, вул. Багговутівська, 17-21
Контакти:тел: (044) 337 36 67
email: [email protected]
Мінімальна APR:3,65%
Максимальна APR:730%
Термін:до 120 днів
Приклад розрахунку:1000 грн на 61 день під 2% в день, комісія 1220 грн, загальні витрати 2220 грн (APR 730%)

Miloan (Мілоан) — сервіс швидкого онлайн кредитування, що дозволяє отримати необхідну суму грошей не виходячи з дому прямо на свою банківську карту. Компанія постійно вдосконалює сервіс, щоб максимально спростити та пришвидшити процес оформлення позики.
Для оформлення кредиту необхідно виконати Miloan вхід в особистий кабінет, вказати необхідну суму та термін позики, заповнити анкету і вілправити заявку на розгляд. У разі отримання позитивної відповіді, залишиться тільки підписати договір і отримати гроші на картку.

Зміст:

 1. На яких умовах видають позики в Мілоан
 2. Приклад розрахунку
 3. Хто може подати заявку на кредит у Miloan
 4. Як оформити кредит онлайн
 5. Як сплатити кредит у Мілоан
 6. Як продовжити позику
 7. Що робити, щоб підвищити шанс на схвалення позики в Miloan
 8. Чому можуть відмовити в кредиті
 9. Miloan промокоди та акції
 10. Що буде, якщо не сплачувати кредит Мілоан

На яких умовах видають позики в Мілоан

Нові клієнти компанії можуть оформити Miloan кредит від 500 до 15000 грн на акційних умовах — 0,01%/день. Це дозволяє протестувати сервіс та вирішити свої фінансові питання практично безкоштовно. Повторним користувачам позики видаються під 1,25% на день, при цьому максимальна сума запозичення також становить 15000 грн. Максимальний термін кредитування — 120 днів з можливістю пролонгації.

Miloan видає кошти на будь-які цілі, будь то купівля чи ремонт техніки, лікування, оплата навчання або перший внесок для оформлення іншої позики.

Приклад розрахунку

Перша позикаПовторна позика
Позичаючи 1000 грн під 0,01% на 61 день, в кінці терміну потрібно буде повернути 1006,1 грн, де 6,1 грн — це відсотки за використання кредитних коштівПозичаючи 1000 грн під 1,25% на 61 день, в кінці терміну потрібно буде повернути 1762,5 грн, де 762,5 грн — це відсотки за використання кредитних коштів

Додатково компанія може стягувати комісію за видачу та обслуговування кредиту, тому для отримання більш детальних умов краще звернутися до служби підтримки Miloan, контакти якої можна знайти на офіційному сайті фінансової організації.

Хто може подати заявку на кредит у Miloan

Скористатися послугами фінансової компанії та отримати Мілоан позику може кожен громадянин України, який відповідає таким вимогам:

 • вік від 18 до 65 років;
 • має діючий ІПН та паспорт (ID картку);
 • зареєстрований та проживає на території України;
 • має стабільний дохід.

На відміну від банків, Мілоан видає кредити не лише офіційно працюючим, а й неофіційно працевлаштованим особам. Більше того, скористатися послугами компанії можуть пенсіонери, студенти і навіть безробітні, за умови, що вони мають постійне джерело доходу, розмір якого достатній для сплати позики.

Як оформити кредит онлайн

Користувачі нашого сервісу можуть швидко та просто підібрати кредит на будь-які потреби. На нашому сайті зібрані всі представлені в Україні фінансові організації.

Щоб оформити кредит у Мілоан, потрібно виконати кілька дій:

 1. У списку фінансових компаній знайти “Miloan”, після чого натиснути кнопку “Оформити”. Для отримання додаткової інформації про компанію та умови кредитування натисніть “Детальніше”.
 2. Після того, система перенаправить вас на сайт кредитної організації, потрібно зареєструватися або увійти в Miloan особистий кабінет.
 3. Вказати суму та термін кредиту, скориставшись кредитним калькулятором, заповнити невелику анкету та надіслати її на розгляд.
 4. Отримати гроші на картку після того, як буде отримано позитивне рішення по заявці.

При першому зверненні час розгляду займає до 15 хвилин, а при повторному — рішення приймається всього за кілька хвилин. Це пов’язано з тим, що вам не потрібно повторно надавати дані про себе, оскільки вони вже є в системі. Рішення по заявці надходить на ваш мобільний і дублюється на електронну пошту.

Як сплатити кредит у Мілоан

Для оплати онлайн кредиту Miloan можна скористатися одним із способів:

 • внести кошти через сайт miloan.ua, при цьому можливе погашення позики як через особистий кабінет, так і без авторизації на сайті;
 • сплатити необхідну суму через платіжні термінали або платіжні онлайн сервіси;
 • внести платіж через касу будь-якого українського банку чи інтернет-банкінг;
 • сплатити кредит через сервіс NovaPay у найближчому відділенні Нової пошти.

Зверніть увагу, що при оплаті кредиту через касу, вносити кошти потрібно щонайменше за 2-3 дні до фактичної дати погашення, зазначеної у кредитному договорі. Цей час необхідний для проведення транзакції і зарахування коштів на рахунок кредитної організації. Якщо гроші надійдуть після дати погашення, позичальнику буде виставлено прострочення, що обернеться додатковими фінансовими витратами і призведе до подорожчання позики.

Як продовжити позику

Якщо ви не встигаєте повернути гроші у зазначений термін, можна скористатися послугою пролонгації та продовжити кредит на 3, 7 чи 15 днів. Для цього необхідно сплатити відсотки, які були нараховані за час використання кредитних коштів, та внести плату за пролонгацію. При цьому допускається часткове погашення тіла кредиту.

Важливо відмітити, що в разі пролонгації Мілоан кредиту, система автоматично зменшує тіло позики:

 • у разі продовження на 3 дні – на 3%;
 • при продовженні на 7 днів – на 5%;
 • у разі продовження на 15 днів – на 10%.

Таким чином, позичальники поступово зменшує суму заборгованості.

Що робити, щоб підвищити шанс на схвалення позики в Miloan

Якщо ви хочете збільшити свої шанси на схвалення онлайн кредиту Miloan, дотримуйтесь наступних рекомендацій:

 • заповнюйте заявку на кредит уважно та не поспішаючи, щоб уникнути граматичних помилок;
 • не надайте вигадану інформацію;
 • вказуйте дані банківської картки, яка належить вам, заздалегідь переконавшись, що термін її дії не закінчився;
 • надавайте додаткові документи, за наявності такої можливості (наприклад, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, посвідчення водія або довідку про доходи);
 • подавайте заявку на ту суму, яка вам дійсно потрібна і яку ви зможете повернути.

Також рекомендується перевірити свою кредитну історію в одному з Бюро кредитних історій (БКІ) України на наявність поточних прострочень та не закритих кредитів про існування яких ви могли не знати.

Чому можуть відмовити в кредиті

Мілоан, як і більшість небанківських кредитних організацій, що представлені в Україні, гарантує високий відсоток схвалення заявок. Але у ряді випадків у наданні позики може бути відмовлено. Найпоширенішими причинами відмови є:

 • вік позичальника більший або менший за допустимий;
 • в анкеті вказано недостовірну інформацію;
 • документи позичальника значаться у списку вкрадених чи загублених;
 • картку, вказану для зарахування коштів, прострочено або вона належить іншій людині;
 • на момент звернення до Miloan, позичальник вже має активний кредит у компанії;
 • позичальник має множинні прострочення в інших фінансових організаціях.

У разі отримання відмови, дата можливого подання повторної заявки розраховується в індивідуальному порядку. Лист із датою буде надіслано на ваш email.

Miloan промокоди та акції

Клієнти МФО мають можливість оформити позику зі знижкою. Для цього необхідно скористатися спеціальним Мілоан промокодом, який можна отримати одним із способів:

 • через офіційну сторінку компанії у соціальних мережах;
 • через індивідуальні SMS та email-розсилки;
 • через засоби масової інформації (газети, журнали тощо);
 • через мобільний додаток Miloan.

Також усі актуальні промокоди можна знайти на нашому сайті в розділі “Промокоди на кредити“.

Компанія регулярно проводить різноманітні акції, учасники яких можуть виграти грошові призи, знижку на кредит або цінні подарунки.

Що буде, якщо не сплачувати кредит Мілоан

Якщо ви не сплачуватимете кредит у Miloan, спочатку вам буде нараховано штраф, розмір якого розраховується за ставкою 2,5% за кожен день наявності просрочки. Якщо ви й надалі ігноруватимете вимогу повернути борг і сплатити нарахований штраф, кредитор може стягнути борг через суд або поступитися правом його вимоги на користь третіх осіб. Додатково інформація про вас, як про неблагонадійного позичальника, буде передана до БКІ, що ускладнить отримання нових позик у майбутньому.