Онлайн кредит у Кача Гроші

Детальна інформація про компанію, умови видачі та погашення онлайн позики


Щоб збільшити шанс отримання кредиту, подавайте заявку мінімум в декілька фінансових компаній. Повний список кредитних пропозицій можна знайти тут

Кредит в Кача гроші
Рішення протягом 7 хв
Тільки паспорт (ID картка) та ІПН
Можливість пролонгації
Промокоди і акції
Юридична особа:ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»
Ліцензія:ФК №В0000479 від 31.12.2021
Адреса:03150, м. Київ, вулиця Казимира Малевича, буд. 86И
Контакти:тел: 0 800 312-727
email: [email protected]
Мінімальна APR:3,65%
Максимальна APR:839,5%
Термін:до 120 днів
Приклад розрахунку:1000 грн на 120 днів під 2,3% в день, комісія 2760 грн, комісія за видачу – 50 грн, загальні витрати 3810 грн (APR 839,5%)

Кача Гроші — український фінансовий сервіс, що надає невеликі позики на суму від 1000 до 15000 грн. Це відносно молода компанія, яка з’явилася на ринку у 2018 році, але вже встигла здобути популярність серед українського населення. Головна мета організації — надання швидкої та доступної фінансової допомоги кожному, хто її потребує.

Щоб отримати кредит, необхідно ввійти в Качай Гроші особистий кабінет, ввести потрібну суму та обрати термін кредитування, заповнити заявку на кредит та відправити її на розгляд. У разі позитивного рішення, гроші зараховуються на картку протягом кількох хвилин після підписання кредитного договору.

Зміст:

 1. Умови надання кредитів в Кача Гроші
 2. Приклад розрахунку
 3. Які вимоги до позичальників
 4. Як оформити кредит та отримати гроші в Кача Гроші
 5. Качай Гроші: як оплатити кредит
 6. Як продовжити позику
 7. Чому можуть не видати кредит в Кача Гроші
 8. Качай Гроші промокоди та акції
 9. Наслідки несплати кредиту

Умови надання кредитів в Кача Гроші

На даний час компанія дозволяє оформити Кача Гроші онлайн кредит на суму від 1000 до 15000 грн. та строком до 120 днів, з рекомендованим терміном погашення відсотків кожні 10 або 20 днів.

Нові клієнти компанії можуть взяти перший кредит на 10 днів під 0,01% на день. Стандартна ставка за кредитом становить 2,5% на день. Додатково може стягуватися комісія за видачу кредитних коштів, розмір якої може змінюватись у межах 0-10% від суми позики.

Приклад розрахунку

Перша позика (пільгові умови)Повторна позика
Оформлюючи 1000 грн. під 0,01% на 10 днів, наприкінці терміну потрібно буде повернути 1001 грн., де 1 грн. — відсотки за кредитом.Комісія за видачу першого кредиту відсутня.Оформлюючи 1000 грн під 2,3% на день на 120 днів (разова комісія за видачу — 5%), наприкінці терміну потрібно буде повернути 3810 грн, де 2760 грн — відсотки за кредитом, а 50 грн — комісія за видачу коштів.

Які вимоги до позичальників

Щоб оформити Кача кредит позичальник повинен відповідати ряду вимог:

 • мати вік від 18 до 65 років;
 • мати українське громадянство та чинну прописку;
 • мати дійсний паспорт (ID картку) та ІПН;
 • отримувати стабільний прибуток.

Також позичальнику необхідна банківська карта, яка обов’язково має бути видана на його ім’я. На відміну від банків, фінансовим компаніям не є критичною наявність офіційного працевлаштування, тому стати їх клієнтами можуть неофіційно працюючі люди, пенсіонери та студенти. Головна умова — розмір наявного доходу має бути достатнім для виконання фінансових зобов’язань.

Як оформити кредит та отримати гроші в Кача Гроші

Користуючись нашим сервісом, ви можете будь-якої миті підібрати фінансову компанію з найбільш привабливими умовами кредитування. Для оформлення позики в Качай Гроші необхідно виконати кілька кроків:

 1. У списку фінансових компаній знайдіть “Кача Гроші”, після чого натисніть “Оформити”. За необхідності отримання додаткової інформації про організацію та умови кредитування натисніть “Детальніше”.
 2. Система самостійно перенаправить вас на сайт, де необхідно увійти в особистий кабінет або зареєструватися.
 3. Введіть бажану суму та термін кредиту, після чого заповніть невелику анкету, в якій потрібно вказати свою персональну та контактну інформацію.
 4. Надішліть анкету на розгляд і, якщо заявку буде схвалено, отримайте гроші на свою картку.

Рішення за заявкою зазвичай приймається протягом 10-15 хвилин, але якщо раніше ви вже користувалися послугами фінансової компанії Качай Гроші, рішення може бути ухвалене протягом декількох хвилин.

Качай Гроші: як сплатити кредит

Для оплати кредиту, оформленого в Ka4ay Groshi, можна скористатися одним із способів:

 • внести кошти через особистий кабінет на сайті kachay.com.ua;
 • погасити кредит через термінали самообслуговування ПриватБанку, City24 або EasyPay;
 • скористатися такими онлайн-сервісами як Portmone.com, iPay або EasyPay;
 • внести гроші через касу будь-якого українського банку, здійснивши оплату за вільними реквізитами.

Ми рекомендуємо вносити кошти безпосередньо через сайт кредитної організації або через онлайн-сервіси — у такому разі гроші максимально швидко надійдуть на рахунок кредитної організації. Вносити оплату через касу банку варто лише в крайніх випадках, коли у вас немає можливості здійснити оплату онлайн. Це пов’язано з тим, що такі платежі можуть оброблятися до трьох робочих днів — враховуйте це під час оплати, щоб не отримати штраф за прострочення платежу, якщо кошти надійдуть кредитору пізніше розрахункової дати.

Як продовжити позику

Якщо у вас виникли фінансові труднощі, що не дозволяють повністю сплатити позику, можна скористатися послугою пролонгації. Для цього необхідно внести суму відсотків, нарахованих за період використання кредитних коштів, а також штраф і пеню (за наявності). Термін кредиту може бути продовжений на кількість днів, за які були сплачені відсотки. Комісія за активацію послуги пролонгації відсутня, при цьому ви можете продовжувати кредит необмежену кількість разів.

Чому можуть не видати кредит в Кача Гроші

Кача Гроші гарантує високий відсоток схвалення заявок на кредит, але в ряді випадків у наданні позики може бути відмовлено. Найчастіше це відбувається по одній із наступних причин:

 • в анкеті надано неправдиву інформацію про позичальника;
 • документи позичальника прострочені чи числяться серед викрадених;
 • на момент подання заявки у користувача є непогашений кредит у Качай Гроші;
 • позичальник не відповідає вимогам кредитора, наприклад, у частині вікових обмежень;
 • позичальник має проблемні кредити чи негативну кредитну історію в інших фінансових організаціях;
 • банківська картка, вказана для зарахування грошей, належить іншій людині.

Якщо вам відмовили у кредиті, нову заявку рекомендується подавати щонайменше через 7-10 днів після першої спроби.

Кача Гроші: промокоди та акції

Постійні клієнти компанії Kachay Groshi можуть оформити позику зі знижкою. Для цього у процесі оформлення заявки на кредит необхідно вказати спеціальний промокод Кача Гроші. Знайти промокод можна на офіційному сайті компанії в інтернеті та на її офіційних сторінках Facebook та Instagram. Але набагато простіше скористатися нашим сайтом, де у розділі “Промокоди на кредити” зібрані всі актуальні промокоди від усіх фінансових організацій, представлених в Україні.

Крім промокодів, Качай Гроші регулярно проводить акції та розіграші, що дозволяють клієнтам компанії виграти грошові призи та цінні подарунки.

Наслідки несплати кредиту

При виникненні прострочення за кредитом, застосовуються штрафні санкції у вигляді штрафу та пені з розміром яких можна ознайомитись безпосередньо у кредитному договорі або звернувшись до служби підтримки Качай Гроші, контакти якої можна знайти на їхньому офіційному сайті.

У разі неповернення боргу, позичальник має право:

 • звернутися до суду та стягнути заборгованість у судовому порядку;
 • передати право вимоги боргу третім особам;
 • передати дані про проблемного позичальника в бюро кредитних історій.

Ми не рекомендуємо допускати прострочок за кредитом, оскільки це обернеться не тільки додатковими фінансовими витратами і втратою часу в судах, а й негативно позначиться на вашій діловій репутації, що суттєво ускладнить отримання нових позик у майбутньому.