Онлайн кредит у Finsfera

Детальна інформація про компанію, умови видачі та погашення онлайн позики


Щоб збільшити шанс отримання кредиту, подавайте заявку мінімум в декілька фінансових компаній. Повний список кредитних пропозицій можна знайти тут

Finsfera оформити кредит
Без довідок та поручителів
Тільки паспорт (ID картка) та ІПН
Рішення протягом 15 хв
Можливість пролонгації
Юридична особа:ТОВ «Іннова Фінанс»
Ліцензія:ФК №В0000242 від 14.05.2021
Адреса:04053, м. Київ, Вознесенський узвіз, 14, оф. 16/58
Контакти:тел: 0 800 310 111
email: [email protected]
Мінімальна APR:3,65%
Максимальна APR:1091,35%
Термін:до 90 днів
Приклад розрахунку:1000 грн на 90 днів, комісія 2691 грн, загальні витрати 3691 грн (APR 1091,35%)

Finsfera (Фінсфера) — новостворений український сервіс онлайн кредитування, що дозволяє оформити кредит на будь-які цілі не виходячи з дому. Компанія використовує автоматизовану систему прийняття рішень, завдяки чому весь процес займає не більше 15 хвилин.
Щоб взяти кредит, потрібно виконати Finsfera вхід в особистий кабінет або зареєструватися, вказати бажані параметри кредиту (сума та термін), заповнити анкету і відправити її на перевірку. Після отримання позитивної відповіді залишиться лише дочекатись зарахування коштів на вашу банківську карту.

Зміст:

 1. На яких умовах видають кредити у Finsfera
 2. Приклад розрахунку
 3. Хто може отримати кредит у Finsfera
 4. Що потрібно для оформлення позики
 5. Як подати заявку на Finsfera кредит на карту онлайн
 6. Як повернути кредит Finsfera
 7. Причини відмови у видачі позики
 8. Чи можна оформити пролонгацію
 9. Finsfera промокоди та акції
 10. Що буде, якщо не платити Finsfera кредит онлайн

На яких умовах видають кредити у Finsfera

Нові клієнти Фінсфера можуть отримати перший кредит на сумму до 4000 всього під 0,01% в день. Це дозволяє протестувати сервіс і вирішити наявні фінансові проблеми без будь-якого ризику для сімейного бюджету. При повторному звернення максимальна сумма позики складає 14000 грн, які надаються під 1,9-2,99% в день. Термін кредитування — до 90 днів з обов’язковим погашенням відсотків за користування кожні 30 днів.

Приклад розрахунку

Отримавши Finsfera кредит на 1000 грн строком 90 днів під 0,01%, в кінці терміну потрібно повернути 1009 грн, де 9 грн — відсотки за користування грошима. Оформлюючи повторний кредит на аналогічну суму і термін, але під 2,99% в день, доведеться повернути 3691 грн, де 2691 грн — відсотки.

Хто може отримати кредит у Finsfera

Стати клієнтом Фінсфера може кожен бажаючий, що відповідає таким умовам:

 • старше 18 років;
 • має українське громадянство;
 • має діючу прописку і проживає на території України;
 • має достатній рівень доходу.

Варто зазначити, що оформити позику можуть не лише офіційно працевлаштовані українці, а й люди, що працюють неофіційно. Головне, щоб розміру щомісячного доходу вистачало для обслуговування боргу.

Що потрібно для оформлення позики

Щоб оформити Фінсфера кредит достатньо надати:

 • паспорт або ID-картку;
 • РНОКПП (ІПН).

Звертаємо увагу, що для реєстрації у Фінсфера кредит особистий кабінет, можна скористатись сервісом BankID, що надається Національним банком України. Окрім документів, позичальник має мати мобільний телефон і платіжну картку, на яку будуть зараховані кредитні кошти. 

Як подати заявку на Finsfera кредит на карту онлайн

Найзручніший спосіб подати заявку на кредит — скористатись послугами нашого сервісу. Для цього потрібно:

 1. Знайти компанію “Finsfera” серед запропонованих МФО та натиснути “Оформити”.
 2. Зареєструватись або увійти до Finsfera кабінету (якщо раніше ви вже користувались послугами цієї МФО).
 3. Вказати бажані параметри кредиту (сума та термін) і заповнити анкету, в якій потрібно вказати основну інформацію про себе та наявні джерела доходу.
 4. Відправити заявку на розгляд і дочекатися рішення.
 5. У разі позитивної відповіді — отримати гроші на карту.

Весь процесс оформлення позики займає не більше 15 хвилин. У поодиноких випадках розгляд заявки може зайняти трохи більше часу, наприклад, якщо кредитору потрібно отримати додаткову інформацію. Зарахування коштів на платіжну картку відбувається протягом декількох хвилин після підписання договору кредитування.

Як повернути кредит Finsfera

Щоб повернути кошти, позичальники можуть скористатись одним із способів:

 • внести платіж платіжною карткою через особистий кабінет Finsfera;
 • сплатити кредит через касу будь-якого банку по платіжним реквізитам МФО;
 • внести платіж за допомогою платіжних онлайн сервісів (наприклад, Portmone).

Звертаємо увагу, що фінансова компанія дозволяє погашення кредиту без штрафних санкцій раніше закінчення терміну кредитування. Крім того, позичальники можуть вносити платежі частинами.
Якщо у вас виникли складності в процесі оплати — зверніться до служби підтримки, Finsfera контакти якої можна знайти як на нашому, так і на сайті МФО.

Чи можна оформити пролонгацію

Якщо у вас немає можливості повернути гроші у встановлені кредитним договором терміни — можна скористатись послугою “Пролонгації”. Вона дозволяє сплатити лише суму відсотків, що фактично були нараховані за час користування кредитними коштами, після чого договорі буде автоматично продовжено. Активувати послугу пролонгації можна через Фінсфера особистий кабінет. 

Finsfera промокоди та акції

Компанія надає можливість скористатися Finsfera промокодом, щоб отримати знижку на кредит, яка може складати більше 50%. Актуальні промокоди можна знайти на нашому сайті у розділі “Промокоди на кредити”, а також на офіційній сторінці Finsfera Facebook

Крім того МФО періодично проводить різноманітні акції і розіграші, завдяки яким можна отримати знижку на послуги компанії або виграти цінні призи.

Що буде, якщо не платити Finsfera кредит онлайн

Якщо позичальник не повертає кредит у встановлений договором термін, кредитор буде вимушений нарахувати штрафні санкції за кожен день наявного прострочення. Крім того, компанія має право:

 • передати дані щодо прострочення в БКІ;
 • стягнути борг у судовому порядку;
 • уступити право вимоги заборгованості третім особам.

Ми категорично не радимо допускати просрочки, так як це вплине на ваш кредитний рейтинг і може призвести до більш суттєвих фінансових втрат.