Онлайн кредит в Додам

Детальна інформація про компанію, умови видачі та погашення онлайн позики


Швидке зарахування коштів на картку
Тільки паспорт (ID картка) та ІПН
Рішення протягом 15 хв
Без довідки про доходи
Юридична особа:ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВІВА КАПІТАЛ»
Ліцензія:ФК №822 від 22.11.2016
Адреса:20603, Черкаська обл., Звенигородський р-н, м. Шпола, вул. Таранця, 20
Контакти:тел: 0 800 305 353
email: [email protected]
Мінімальна APR:3,65%
Максимальна APR:726,35%
Термін:до 360 днів
Приклад розрахунку:1000 грн на 3 місяці, комісія 1791 грн, загальні витрати 2791 грн (APR 726,35%)

Додам (Dodam) — сервіс, що надає онлайн позики для українців, що опинились у складній фінансовій ситуації. Компанія постійно покращує сервіс, щоб її клієнти мали змогу отримувати і погашати позики максимально швидко і комфортно. Співробітники компанії надають підтримку в режимі 24/7 і, при необхідності, можуть не тільки проконсультувати щодо доступних кредитних продуктів, а й допомогти заповнити заявку.

Щоб позичити гроші потрібно увійти в Додам особистий кабінет, вказати інформацію щодо бажаної суми і терміну кредитування, заповнити коротку анкету і відправити її на розгляд. У разі отримання позитивної відповіді залишиться лише підписати договір і отримати гроші на картку.

Зміст:

 1. Умови надання позик в Додам
 2. Приклад розрахунку
 3. Хто може отримати кредит в Додам
 4. Що потрібно для оформлення позики
 5. Як подати онлайн заявку на Додам кредит
 6. Як повернути гроші
 7. Коли у видачі кредиту можуть відмовити
 8. Додам промокоди і акції
 9. Що буде, якщо не повернути Додам онлайн кредит

Умови надання позик в Додам

МФО готова надавати кредити на суму від 100 до 25000 грн і на термін до 360 днів (в залежності від типу обраного кредитного продукту). При першому зверненні гроші надаються на пільгових умовах — під 0,01%, завдяки чому позичальники мають змогу користуватись коштами майже безкоштовно.
Якщо вам потрібно отримати актуальну інформацію щодо доступних програм кредитування — це можна зробити через офіційний сайт або подзвонивши на гарячу лінію фінансової організації.

Приклад розрахунку

Отримавши 1000 грн під 0,01% на день на термін в 61 день, після закінчення дії договору потрібно буде повернути 1006,1 грн. Тобто сума переплати складе всього 6,1 грн.
Оформлюючи аналогічний по сумі і терміну кредит на стандартних умовах — під 1,99% в день, в кінці терміну кредитування потрібно буде повернути 2213,9 грн. В цьому випадку за користування кредитними коштами доведеться сплатити 1213,9 грн.

Хто може отримати кредит в Додам

Оформити позику в Додам МФО може кожен бажаючий, що відповідає таким умовам:

 • має українське громадянство;
 • вік від 18 років;
 • зареєстрований і проживає на території України;
 • має постійне джерело доходу.

При цьому фінансова компанія готова співпрацювати не тільки з офіційно працевлаштованими, а й з позичальниками, що працюють неофіційно, а також з студентами і пенсіонерами. Головна умова — розміру наявного доходу повинно бути достатньо для виконання фінансових зобов’язань.

Що потрібно для оформлення позики

Для того, щоб подати заявку кредит онлайн Додам, позичальнику потрібно мати:

 • паспорт або ID-картку;
 • ІПН;
 • мобільний телефон;
 • банківську картку.

Надання додаткових документів (наприклад довідки про доходи чи водійського посвідчення) не є обов’язковим, але це значно підвищить шанси на погодження заявки.

Як подати онлайн заявку на Додам кредит

Процес подачі заявки на Dodam кредит через наш сайт максимально простий і зрозумілий. Для цього вам потрібно:

 1. Знайти компанію “Додам” в списку запропонованих МФО і натиснути “Оформити”.
 2. Далі система перенаправить вас на сторінку кредитора, де потрібно зареєструватися або виконати Додам вхід в особистий кабінет.
 3. Вказати бажану суму і термін кредитування, після чого заповнити анкету, в якій вказати свої персональні і контактні дані.
 4. Відправити заявку на розгляд.
 5. У разі отримання позитивної відповіді — отримати гроші на картку.

Процес подання заявки зазвичай займає не більше 10-15 хвилин, а зарахування грошей на картку відбувається майже миттєво після підписання кредитного договору (підписання здійснюється введенням спеціального коду, який буде надіслано в СМС).

Як повернути гроші

Позичальники, що отримали Додам кредит, можуть повернути його одним із способів:

 • через особистий кабінет з використанням будь-якої картки;
 • через платіжні сервіси типу Portmone чи EasyPay;
 • здійснивши оплату по реквізитам МФО через касу банку чи систему інтернет-банкінгу.

Вносити платіж бажано за 1-2 дні до дати погашення, але навіть якщо ви внесете гроші в день погашення, у вас буде ще 3 дні пільгового періоду, протягом якого вам не буде нараховуватись просрочка (якщо гроші не встигнуть надійти на рахунок організації в день оплати).

Коли у видачі кредиту можуть відмовити

Не дивлячись на те, що МФО гарантують більш високий процент погодження ніж банки, в деяких випадках навіть вони будуть змушені відмовити в кредиті. Ось найбільш розповсюджені причини відмови:

 • надання недостовірної інформації при заповненні анкети;
 • документи недійсні, або числяться викраденими чи загубленими;
 • позичальник має погану кредитну історію чи поточні прострочення;
 • картка, вказана для зарахування коштів, належить іншій людині;
 • позичальник не відповідає віковим обмеженням кредитного продукту;
 • на момент подання заявки, позичальник вже має активний кредит в Додам.

У разі отримання відмови рекомендується перевірити анкету на наявність помилок. Якщо помилки мають місце — їх потрібно виправити, після чого спробувати подати заявку повторно. При отримання повторної відмови, наступні заявку на позику Додам рекомендується направляти не раніше, ніж через 2-3 тижні.

Додам промокоди і акції

Компанія регулярно проводить різноманітні акції та розігращі, що дозволяють її клієнтам отримати цінні подарунки та знижки на послуги компанії. Крім того, позичальники мають змогу використати Додам промокод, що дозволяє отримати позику на максимально вигідних умовах.
Отримати промокод можна в рамках персональної пропозиції, або знайшовши його на офіційних сторінках МФО в соціальних мережах. Користуючись нашим сайтом, ви також будете в курсі актуальних промокодів, знайти які можна на сторінці “Промокоди на кредити”.

Що буде, якщо не повернути Додам онлайн кредит

Якщо ви взяли кредит і не маєте змогу його повернути в оговорені кредитним договором терміни, не потрібно ховатись від МФО. Краще зв’язатися з її співробітниками і розказати ситуацію, що склалася. У більшості випадків фінансова компанія готова йти назустріч своїм клієнтам: може запропонувати пролонгацію чи реструктуризацію заборгованості.
Якщо ви будете ховатись, то МФО спочатку нарахує штраф та пеню, а якщо ви продовжите ігнорувати вимогу повернути борг — перейде до більш рішучих кроків:

 • звернеться до суду і стягне кошти в судовому порядку;
 • уступить право вимоги боргу третім особам.

Більш того, компанія буде зобов’язана передати інформацію про неблагонадійного позичальника в БКІ, що негативно вплине на його кредитний рейтинг і ускладнить (або навіть унеможливить) отримання нових позик в майбутньому.

Нагадуємо, що за допомогою нашого сайту можна не тільки оформити кредит без дзвінків і з поганою кредитною історією, а й підібрати і оформити кредитну або дебетову картку