Онлайн кредит в CreditKasa

Детальна інформація про компанію, умови видачі та погашення онлайн позики


Щоб збільшити шанс отримання кредиту, подавайте заявку мінімум в декілька фінансових компаній. Повний список кредитних пропозицій можна знайти тут

Рішення протягом 8 хв
Тільки паспорт (ID картка) та ІПН
Ідентифікація через “Дія”
Високий відсоток погодження заявок
Юридична особа:ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»
Ліцензія:ІК №116 від 01.08.2013
Адреса:01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, 26, оф. 407
Контакти:тел: 0 800-200-221
email: [email protected]
Мінімальна APR:3,65%
Максимальна APR:1095%
Термін:до 300 днів
Приклад розрахунку:1000 грн на 3 місяці, комісія 2700 грн, загальні витрати 3700 грн (APR 1095%)

CreditKasa — фінансова організація, що спеціалізується на наданні швидких онлайн кредитів на будь-які потреби та цілі. Подати заявку на отримання коштів можна з будь-якої точки України, де є доступ до ынтернету.

Щоб надіслати заявку на кредит необхідно виконати CreditKasa вхід в особистий кабінет, вказати потрібну суму та термін, після чого заповнити невелику анкету. В разі отримання позитивної відповіді, гроші практично моментально зараховуються на банківську картку позичальника

Зміст:

 1. Умови надання позик в CreditKasa
 2. Приклад розрахунку
 3. Вимоги до позичальників
 4. CreditKasa: як оформити кредит онлайн
 5. Як оплатити кредит в Кредит Каса
 6. Чому можуть відмовити у кредиті
 7. CreditKasa промокоди та акції
 8. Що буде, якщо не погашати кредит в Кредит Каса

Умови надання позик в CreditKasa

Фінансова компанія дозволяє оформити позику на суму від 600 до 20000 грн. Кошти надаються під 3% на день і на строк до 300 днів, при цьому відсутні приховані комісії, платежі та страховки. Постійні клієнти можуть розраховувати більш пільгові умови кредитування, за умови, що раніше оформлені позики оплачувались своєчасно й у повному обсязі. Нові користувачі мають можливість отримати гроші на максимально вигідних умовах — під 0,01% на день, при цьому максимальна сума позики не може бути більше 15000 грн.

Оформляючи кредит в CreditKasa, не потрібно надавати довідку про доходи, залишати заставу або поручителів. Рішення приймається виключно на підставі ділової репутації позичальника.

Приклад розрахунку

Перша позикаПовторна позика
Оформлюючи кредит на 1000 грн. під 0,01%/день на 90 днів, наприкінці терміну потрібно буде повернути 1009 грн., де 9 грн. — відсотки за використання кредитних коштівОформлюючи кредит на 1000 грн. під 3%/день на 90 днів, наприкінці терміну потрібно буде повернути 3700 грн., де 2700 грн. — відсотки за використання кредитних коштів

Варто відзначити, що мікропозики від CreditKasa найчастіше оформляються на невеликий термін, наприклад, коли гроші потрібні щоб дотягнути до зарплати.

Вимоги до позичальників

Стати клієнтом компанії може будь-який бажаючий, що відповідає низці критеріїв:

 • вік від 18 до 75 років;
 • має українське громадянство;
 • має дійсний паспорт або ID-карту та ІПН;
 • отримує стабільний прибуток;
 • має дійсну прописку.

Кредит Каса готова співпрацювати як з офіційно, так і з неофіційно працевлаштованими особами, а також студентами та пенсіонерами. Єдиний критерій — розмір наявного доходу повинен бути достатнім для обслуговування позики.

CreditKasa: як оформити кредит онлайн

Щоб подати заявку на отримання позики в Кредит Каса за допомогою нашого сайту, необхідно виконати лише декілька простих дій:

 1. Знайти “CreditKasa” у списку фінансових компаній та натиснути “Оформити”.
 2. Далі ви будете перенаправлені на сайт кредитної організації, де необхідно зареєструватись або увійти в CreditKasa особистий кабінет.
 3. Вказати суму та термін, на який необхідні гроші.
 4. Заповнити анкету, в якій вказати основну інформацію про себе, після чого надіслати заявку на розгляд.
 5. У разі позитивної відповіді — отримати гроші на картку.

Звертаємо увагу на те, що картка для отримання кредитних коштів обов’язково має належати позичальнику, інакше у наданні позики буде відмовлено.

При першому зверненні час розгляду становить до 8 хвилин, а при повторному — до 3 хвилин.

Як оплатити кредит в Кредит Каса

Для погашення позики можна скористатися будь-яким із запропонованих способів:

 • внести кошти через особистий кабінет на сайті creditkasa.com.ua за допомогою платіжної картки Visa або Mastercard, емітованої будь-яким українським банком;
 • погасити позику через термінали самообслуговування City24 та EasyPay;
 • здійснити оплату через платіжні онлайн-сервіси, такі як: EasyPay, Portmone або iPay;
 • грошовим переказом через касу будь-якого банку.

Вносити платіж рекомендується за кілька днів до дати погашення позики, зазначеної у кредитному договорі. Це необхідно для того, щоб кошти встигли надійти на рахунок кредитної організації і вам не було виставлено прострочення.

Зверніть увагу, що компанія КредитКаса не стягує комісію за погашення позики, але її можуть стягувати банки та платіжні сервіси, через які здійснюється платіж.

Чому можуть відмовити у кредиті

Організація заявляє, що позитивне рішення щодо кредиту отримує 93% українців, які за ним звернулися. Тим не менш, деяким клієнтам у наданні позики Кредит Каса на картку онлайн може бути відмовлено. Найчастіше це відбувається з таких причин:

 • позичальник не відповідає вимогам кредитора (наприклад, вік менший за мінімальний);
 • при заповненні заявки було допущено помилки або вказано недостовірну інформацію;
 • позичальник вже має активний (незакритий) кредит у фінансовій компанії;
 • документи, зазначені в анкеті, не належать позичальнику або перебувають у списку викрадених/загублених;
 • картка для зарахування коштів належить іншій людині;
 • позичальник має негативну кредитну історію;
 • наявного доходу недостатньо для погашення позики.

У разі отримання негативного рішення щодо анкети, повторну заявку рекомендується надсилати не раніше, ніж через 7 днів після відмови.

CreditKasa промокоди та акції

Користувачі фінансової компанії можуть заощадити на кредиті за допомогою спеціальних Кредит Каса промокодів, знайти які можна на офіційних сторінках організації в соціальних мережах або на нашому сайті в розділі “Промокоди на кредити”. Більше того, компанія регулярно проводить різні акції для своїх клієнтів, що дозволяють виграти грошові призи та цінні подарунки. Слідкувати за актуальними акціями можна через CreditKasa сайт чи соціальні мережі.

Що буде, якщо не погашати кредит в Кредит Каса

Деякі люди вважають, що можна не платити кредит і це не буде мати жодних наслідків. Насправді ж неоплачені кредити можуть обернутися тривалими судовими процесами, значними фінансовими витратами та постійними нервами. Якщо ви оформили позику в CreditKasa і не повертаєте її, компанія може:

 • стягнути суму боргу в судовому порядку;
 • переуступити право вимоги заборгованості третім особам, наприклад, колекторським агентствам;
 • передати дані неблагонадійного позичальника в бюро кредитних історій, що ускладнить отримання нових кредитів у майбутньому.

Крім того, за кожен день прострочення позичальнику нараховуватиметься штраф, інформацію про розмір якого можна знайти безпосередньо у кредитному договорі.

За допомогою нашого сайту ви також можете оформити кредитну картку чи отримати позику в інших МФО.