Онлайн кредит в Credit7

Детальна інформація про компанію, умови видачі та погашення онлайн позики


Щоб збільшити шанс отримання кредиту, подавайте заявку мінімум в декілька фінансових компаній. Повний список кредитних пропозицій можна знайти тут

Прозорі умови кредитування
Тільки паспорт (ID картка) та ІПН
Рішення до 7 хв
Без застави та поручителів
Юридична особа:ТОВ «ЛІНЕУРА УКРАЇНА»
Ліцензія:ФК №1177 від 19.03.2019
Адреса:02081, м.Київ, вул. Дніпровська Набережна, буд.25, п.318
Контакти:тел: 0 800-33-07-33
email: [email protected]
Мінімальна APR:3,65%
Максимальна APR:730%
Термін:від 61 до 360 днів
Приклад розрахунку:1000 грн на 3 місяці, комісія 1800 грн, загальні витрати 2800 грн (APR 730%)

Credit7 — онлайн-сервіс миттєвого кредитування, орієнтований на надання оперативної фінансової допомоги для українців. Усього за кілька років компанії вдалося стати одним із найкращих сервісів мікрокредитування в Україні. Так, за результатами щорічної премії PaySpace Magazine Awards, у 2022 році Кредит7 був удостоєний звання “Найкращий сервіс мікрокредитування”. Цього вдалося досягти завдяки простому та зрозумілому процесу отримання позики, а також вигідним та прозорим умовам кредитування.

Щоб позичити гроші достатньо виконати Credit7 вхід в особистий кабінет, вказати бажаний термін та суму позики та заповнити невелику анкету. Після цього залишиться лише дочекатися позитивного рішення (зазвичай на це потрібно не більше 7 хвилин) та отримати гроші на свою банківську картку.

Зміст:

 1. Умови видачі кредиту в Кредит7
 2. Приклад розрахунку першої та повторної позики
 3. Хто може отримати кредит
 4. Credit7 як оформити онлайн
 5. Як погасити позику
 6. Кредит 7 як сплатити без комісії
 7. Як продовжити позику
 8. Знижки та програма лояльності
 9. Що буде, якщо не платити по кредиту в Credit7

Умови видачі кредиту в Кредит7

Організація надає позики на підставі кредитного договору, при цьому виплата коштів здійснюється виключно на платіжну картку позичальника. Нові користувачі можуть оформити позику в Кредит7 онлайн на лояльних умовах — лише під 0,01%. Але варто врахувати, що максимальна сума першого кредиту обмежена 15 000 грн. При повторному зверненні сума запозичення зростає до 20000 грн., які надаються під 2% на день. Допустимий термін кредитування — від 5 до 360 днів із можливістю вибору періодичності виплати відсотків.

Сервіс дозволяє мати не більше одного активного кредиту. Для оформлення нової (наступної) позички спочатку потрібно погасити попередню.

Приклад розрахунку першої та повторної позики

Перший кредитПовторний кредит
Оформлюючи 3000 грн. під 0,01% на день на 10 днів, наприкінці терміну потрібно буде повернути 3003 грн., де 3 грн. — це відсотки.Оформлюючи 3000 грн. під 2% на день на 10 днів, наприкінці терміну потрібно буде повернути 3600 грн., де 600 грн. — це відсотки.

Звертаємо увагу, що МФО не стягує додаткових комісій за видачу та погашення позики (у тому числі за дострокове).

Хто може отримати кредит

Оформити онлайн кредит в Кредит7 може кожен бажаючий, що відповідає таким вимогам:

 • має українське громадянство;
 • вік від 18 до 65 років (включно);
 • має власний мобільний номер та банківську картку, емітовану будь-яким українським банком;
 • має чинний паспорт громадянина України (або ID-картку) та ІПН (ідентифікаційний номер платника податків).

Також обов’язковою є наявність стабільного джерела доходу, розмір якого буде достатнім для виконання фінансових зобов’язань перед кредитною організацією. При цьому абсолютно не важливо чи офіційно працевлаштований позичальник, чи працює на підставі усної домовленості зі своїм роботодавцем. Також позичити гроші можуть студенти та пенсіонери, які отримують стипендію та пенсійні виплати відповідно.

Credit7 як оформити онлайн

Користувачі нашого сайту можуть швидко та просто перейти на сайт кредитної організації та подати заявку на оформлення позики. Для цього необхідно:

 1. У запропонованому списку МФО знайти компанію Credit7 і натиснути кнопку “Оформити”.
 2. Після того, як система перенаправить вас на сайт МФО, необхідно зареєструватися або увійти до особистого кабінету.
 3. Вказати суму та термін кредитування, після чого заповнити невелику анкету та зареєструвати платіжну картку, на яку будуть зараховані кошти.
 4. Надіслати заявку на розгляд та, у разі позитивної відповіді, отримати гроші на картку.

При першому зверненні час розгляду заявки може коливатись у межах 5-10 хвилин, а при повторному — складе не більше 2 хвилин. У більшості випадків гроші надходять на картку позичальника протягом декількох хвилин після підписання кредитного договору, але в окремих випадках на це може знадобитися більше часу.

Як погасити позику

Компанія постійно вдосконалює сервіс, щоб зробити процес оформлення та погашення позики ще більш простим, зручним і швидким. Кредит 7 погасити можна одним із способів:

 • через особистий кабінет позичальника на сайті credit7.ua;
 • у платіжних терміналах ПриватБанку, EasyPay, iBOX, 2Click та City24;
 • платежем за вільними реквізитами через інтернет-банкінг чи касу будь-якого банку;
 • за допомогою платіжних онлайн-сервісів iPay та EasyPay.

Зверніть увагу, що Credit 7 не стягує комісію за погашення кредиту, але комісія може стягуватися сервісом, через який здійснюється внесення коштів для погашення позики. Залежно від обраного способу внесення коштів термін їх зарахування може досягати до 3 днів — враховуйте це при погашенні позики, щоб уникнути нарахування штрафних санкцій.

За наявності фінансової спроможності, допускається дострокове погашення позики без штрафних санкцій.

Кредит 7 як сплатити без комісії

Якщо ви хочете погасити кредит у Credit7 без комісії, це можна зробити одним із способів:

 • через особистий кабінет позичальника на сайті credit7.ua;
 • через онлайн-сервіси iPay та EasyPay;
 • за допомогою терміналу самообслуговування EasyPay.

У разі виникнення питань щодо способів та термінів погашення кредиту, завжди можна звернутися на гарячу лінію МФО за телефоном 0-800-33-0733.

Як продовжити позику

Користувачі, що оформили позику на строк до 30 днів, можуть скористатися послугою її пролонгації. Для цього необхідно сплатити суму відсотків, які вже було нараховані за час використання кредитних коштів. Зробити це можна, обравши функцію “продовження кредиту” через особистий кабінет на сайті credit7.ua, а також через термінали iBox, Easy Pay, City24 та 2Click.

Важливо! Для продовження кредиту необхідно обов’язково обирати функцію “продовження кредиту”, оскільки при оплаті за довільними реквізитами активувати цю послугу неможливо.

Продовжити позику можна необмежену кількість разів за умови, що залишок по тілу кредита становить не менше ніж 500 грн.

Знижки та програма лояльності

Клієнти МФО мають можливість оформити повторну позику зі знижкою. Для цього необхідно ввести Credit7 промокод у відповідне поле під час оформлення позики. Знайти актуальні промокоди можна на офіційній сторінці кредитної організації в соціальних мережах, а також на нашому сайті в розділі “Промокоди на кредити“. Також спеціальні промокоди можуть бути надіслані в індивідуальному порядку на мобільний номер позичальника, який раніше користувався послугами компанії.

Окрім промокодів, сервіс Credit 7 пропонує власну програму лояльності, що дозволяє отримати знижку на кредит від 5 до 25%, а також регулярно проводить різноманітні акції, учасники яких можуть отримати додаткову знижку, заробити гроші або виграти цінні призи та подарунки.

Що буде, якщо не платити онлайн кредит в Credit7

У разі, якщо позичальник не погашає кредит в обумовлені договором кредитування строки, кредитор може нарахувати штраф:

 • у розмірі 15% від суми позики на 4-й день прострочення;
 • у розмірі 1,1% від суми позики за кожний день наявності прострочення, починаючи з 5-го дня.

Якщо позичальник продовжує ігнорувати вимоги щодо повернення боргу, МФО може:

 • подати позов та стягнути суму заборгованості у судовому порядку;
 • поступитися правом вимоги боргу третім особам — це може бути як фізична, так і юридична особа (наприклад, колекторське агентство);
 • передати дані про неблагонадійного позичальника в Бюро кредитних історій, що ускладнить отримання нових позик у майбутньому.

Щоб не погіршити своє фінансове становище та не доводити справу до суду, перед оформленням кредиту в Кредит7 тверезо оцініть свої фінансові можливості. І якщо є ризик того, що ви не зможете погасити борг, від оформлення позики краще відмовитися.