Онлайн кредит в Banana Credit

Детальна інформація про компанію, умови видачі та погашення онлайн позики


Щоб збільшити шанс отримання кредиту, подавайте заявку мінімум в декілька фінансових компаній. Повний список кредитних пропозицій можна знайти тут

Видача 24/7
Тільки паспорт (ID картка) та ІПН
Рішення протягом 7 хв
Можливість пролонгації
Юридична особа:ТОВ «ІНВЕСТРУМ»
Ліцензія:ФК №В0000432 від 17.11.2021
Адреса:04071, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72
Контакти:тел: (063) 245-25-23
email: [email protected]
Мінімальна APR:3,65%
Максимальна APR:912,5%
Термін:до 180 днів
Приклад розрахунку:1000 грн на 3 місяці, комісія 2250 грн, загальні витрати 3250 грн (APR 912,5%)

Banana Credit — українська фінансова організація, що надає необмежені онлайн позики. Компанія активно використовує сучасні технології, що дозволяє клієнтам отримувати онлайн кредити всього за 5 хвилин у будь-який час доби.

Щоб подати заявку, достатньо виконати Банану кредит вхід в особистий кабінет, вказати необхідну суму та термін кредитування, заповнити невелику заявку та дочекатися рішення. При позитивній відповіді кошти миттєво зараховуються на карту будь-якого українського банку.

Зміст:

 1. Умови видачі позик в Banana Credit
 2. Приклад розрахунку
 3. Які вимоги до позичальників
 4. Як оформити позику в Банана кредит онлайн
 5. Banana Credit: як оплатити кредит
 6. Чи можна продовжити кредит у Banana Credit
 7. Чому можуть відмовити у наданні позики
 8. Банана кредит промокоди та акції
 9. Що буде, якщо не платити кредит у Banana кредит

Умови видачі позик в Banana Credit

Компанія Банана кредит пропонує своїм клієнтам оформити позику на суму від 1000 до 15000 грн. під 2,5% на день. Максимальний термін кредитування може становити 180 днів, але більшою популярністю користуються короткострокові позики терміном до 25 днів. Нові користувачі мають можливість позичити гроші на пільгових умовах – під 0,01% на день, що дозволяє користуватися кредитними коштами практично безкоштовно.

Приклад розрахунку

Перший кредитПовторний кредит
Оформлюючи 1000 грн. під 0,01% в день на 61 день, за підсумком потрібно буде повернути 1006,1 грн., де 6,1 грн. — відсотки за використання кредитних коштів.Оформлюючи 1000 грн. під 2,5% в день на 61 день, за підсумком потрібно буде повернути 2525 грн., де 1525 грн. — відсотки за використання кредитних коштів.

Окремої уваги заслуговує той факт, що при оформленні кредиту в BananaCredit немає додаткових комісій, страховок і прихованих платежів — умови кредитування максимально прозорі.

Які вимоги до позичальників

Стати клієнтом БананаКредит може будь-який громадянин України, який:

 • має вік від 18 до 70 років;
 • має чинний документ, що засвідчує особу (паспорт чи ID-картка);
 • має банківську картку, телефон та email;
 • отримує стабільний прибуток.

Фінансова компанія не вимагає офіційного працевлаштування, а отже, немає потреби надавати довідку про доходи. Єдина умова — наявного доходу має бути достатньо для покриття фінансових зобов’язань. В ідеалі, якщо платіж за кредитом не перевищуватиме 2/3 від наявного доходу.

Як оформити позику в Банана кредит онлайн

Користувачі нашого сервісу можуть швидко та просто подати онлайн заявку на кредит у Banana Credit. Для цього необхідно:

 1. У списку фінансових компаній знайти “Banana Credit” та натиснути “Оформити”. Для отримання додаткової інформації про кредитора натисніть “Детальніше”.
 2. Система переведе вас на сайт кредитної організації, де потрібно авторизуватись або увійти в Банана кредит особистий кабінет.
 3. Вказати бажану суму та термін позики, після чого заповнити коротку анкету, де надати дані про себе.
 4. Надіслати заявку на розгляд та отримати гроші на картку, у разі позитивної відповіді.

При першому зверненні час ухвалення рішення може досягати 15 хвилин, а при повторному – не більше 5 хвилин. Гроші надходять на картку позичальника практично моментально після підписання кредитного договору, після чого ними одразу можна користуватися.

Banana credit: як оплатити кредит

Для зручності користувачів фінансовою організацією передбачено кілька способів погашення позики:

 • через особистий кабінет на сайті bananacredit.com.ua за допомогою будь-якої банківської картки;
 • через сайт чи термінали самообслуговування EasyPay;
 • за допомогою платіжних онлайн-сервісів, таких як Portmone.com та iPay;
 • через касу будь-якого банку, виконавши платіж за довільними реквізитами.

Звертаємо увагу, що при внесенні коштів через касу банку, термінали самообслуговування або за вільними реквізитами робити це необхідно за кілька днів до фактичної дати погашення позики, зазначеної у кредитному договорі. Це необхідно, щоб гроші встигли надійти на баланс кредитної організації і вам не було виставлено прострочення.

За бажанням та наявності фінансової спроможності, позичальники Banana Кредит завжди можуть погасити кредит достроково. Також допускається часткове погашення, без штрафів та пені.

Чи можна продовжити кредит у Banana Credit

Якщо вам потрібно відстрочити дату погашення позики, можна скористатися послугою відстрочення платежу. Для цього необхідно увійти до особистого кабінету Банана Кредит, вибрати період відстрочки та внести необхідну для цього суму. Вносити кошти потрібно через особистий кабінет або через сайт і термінали EasyPay. Звертаємо увагу на те, що послуга продовження недоступна при оплаті через інші термінали, каси банків або переказах по довільним реквізитам. Гроші, які будуть внесені у такий спосіб, будуть спрямовані на погашення заборгованості.

Чому можуть відмовити у наданні позики

Banana Credit обіцяє погодження до 86% від усіх заявок, що надійшли на розгляд. Але в деяких випадках у видачі кредиту буде відмовлено. Ось лише деякі з основних причин для відмови:

 • при заповненні анкети було зазначено вигадані чи неповні дані позичальника;
 • через наявність негативної кредитної історії;
 • якщо позичальник вже має активну позику в Banana Credit;
 • документи позичальника вважаються вкраденими чи загубленими;
 • якщо позичальник не відповідає вимогам фінансової організації (наприклад, вік менший за мінімально допустимий);
 • розмір наявного доходу недостатній погашення позики.

Крім того, у видачі кредиту буде відмовлено, якщо зазначена для зарахування коштів банківська картка належить іншій особі, а не позичальнику.

У разі отримання відмови рекомендується уважно перевірити анкету на наявність помилок і неточностей і, якщо вони мають місце бути, виправити їх. Після цього можна спробувати надіслати заявку на кредит повторно.

Банана кредит промокоди та акції

На сьогоднішній день у компанії немає можливості використання промокодів для отримання знижки на кредит. Але така можливість може з’явитися будь-якої миті, тому рекомендуємо періодично заходити на офіційний сайт МФО або у розділ «Промокоди на кредити» на нашому сайті.

Що буде, якщо не платити кредит у Banana кредит

Ми наполегливо радимо не допускати прострочок за кредитами, оскільки це може не тільки негативно позначитися на вашій репутації як позичальника, а й спричинити додаткові фінансові втрати. У разі виникнення фінансових труднощів, які не дозволяють платити за кредитом, обов’язково зверніться до фінансової організації, яка в більшості випадків буде готова піти вам назустріч і запропонує максимально безболісні способи виходу із цієї ситуації. В іншому випадку, кредитор може:

 • звернутися до суду та стягнути борг у судовому порядку;
 • передати дані про неблагонадійного позичальника в бюро кредитних історій, що ускладнить отримання нових позик у майбутньому;
 • переуступити право вимоги боргу третім особам (наприклад, колекторським агентствам).

Тому перед оформленням кредиту необхідно тверезо оцінити свої фінансові можливості і якщо є ймовірність, що ви не зможете погасити позику, від її оформлення краще відмовитися.

За допомогою нашого сайту ви також можете оформити кредитну картку чи отримати позику в інших МФО.